Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszéljek a csókról, vagy a...

Beszéljek a csókról, vagy a legjobb, ha úgy teszek, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Mostohatestvérek vagyunk évek óta. Jóban voltunk mindig is, én 17 éves vagyok, ő 15. Helyes, jól néz ki, szeretik a lányok, de én sosem néztem rá "úgy", nekem egyszerűen csak egy nagyon jó barátom és a mostohatestvérem.

Nemrég voltunk nyaralni és kiélveztük a korlátlan italfogyasztás lehetőségét, aztán beszélgettünk, hülyéskedtünk és elkezdtünk csókolózni, több nem történt. Gondoltam, hogyha emlékezni is fog rá, nem hozza fel, de helyette megjegyzéseket tesz akkor, ha itt van a barátom is, vagy félreérthető dolgokat mond nekem. Annyira gyerekesen viselkedik, mint egy kisgyerek.

Jövő héten mennénk síelni, erre ma közli a vacsoránál, hogy ő nem hiszi, hogy jön, mert semmi kedve 24/7 azt nézni, ahogy a barátommal romantikázunk. Ezt anyáék sem értették, mert eddig jóban volt a barátommal és utána nálam kérdezősködtek, hogy mi baja van...


Szóval az ilyen helyzeteket szeretném elkerülni, de nem tudom, mégis milyen taktikával.

Szinte a testvérem és ez elég fura, hiszen senkinek nem beszélhetek erről.



2016. febr. 26. 20:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
Te 17 vagy és augusztusban összeköltözöl a barátoddal, akivel 13 éves korodtól vagy....? Ha ezt a szülők engedik, már semmin sem csodálkozom.
2016. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Biztosan elfogadhatatlan mások szerint, hogy valaki egyetemistaként összeköltözik a barátjával...

Nem is értem, hogy nem tagadtak ki azonnal, mikor ezt felhoztam anyának.

2016. febr. 26. 21:57
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha már "vissza kell fognod magad" akkor ott már gáz van. Szedd össze magad, mondd meg a mostohatestvérednek, hogy ennek meg sem szabadott volna történnie, és számodra jelentéktelen, és hogy legyen egy picit felnőtt, fogja fel hogy ezzel nem kéne hencegni mert ez neki is gáz.

Illetve a párodat is avasd be a dologba. Majd jól kinevet, aztán otthagy, vagy élitek tovább a kapcsolatotokat, habár nem abban a 100% bizalomban, de az idővel újra kialakítható.

2016. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem látom értelmét, hogy elmondjam a barátomnak.

Több éves kapcsolatot nem hinném, hogy csak úgy eldobna egy csók miatt, de a bizalom nem lenne ugyanolyan később sem, ez biztos. Annyit érnék el vele, hogy gyanakodna, bárhová megyek nélküle és nem bírná a mostohatestvéremet, elég neccesek lennének a családi összejövetelek is.

2016. febr. 26. 22:16
 15/31 anonim ***** válasza:
86%
mégis milyen kapcsolat az, ahol képes vagy mást megcsókolni?
2016. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe most ne menjünk bele. :)
2016. febr. 26. 22:24
 17/31 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó! Nem az a kérdés, hogy milyen kapcsolat az, ahol képes mással csókolózni, hanem hogy milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél a nap 24 órájában, a hét minden napján képes a másik szemébe hazudni és ugyanebben a hazugságban éltetni, napokig, hetekig, évekig.


A bizalom már úgysincs meg, a kérdezőnél a gerinc sem, ha nem meri felvállalni a tettét, tehát a kapcsolat egy rakás kaki.

2016. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"az egyik fél a nap 24 órájában, a hét minden napján képes a másik szemébe hazudni és ugyanebben a hazugságban éltetni, napokig, hetekig, évekig. "


Nincs szó semmilyen hazugságról.

Szeretem, ő is szeret engem és ennyi. Feleslegesen idegesíteném csak, ha őszinteségi rohamom lenne. Semmivel sem lenne neki jobb, ha tudna róla.

Aki bevallja a megcsalást, de utána a párjával szeretne maradni, egyszerűen csak a saját bűntudatát akarja ezzel enyhíteni. Nekem nincs, szóval csak bonyolítanám a helyzetet.

2016. febr. 26. 22:39
 19/31 anonim ***** válasza:
83%
kétlem, hogy szeretnéd szegény srácot
2016. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Kicsit talán jobban tudom, hogy mit érzek iránta, mint te.
2016. febr. 26. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!