Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesomnak nem adtam kolcson...

Tesomnak nem adtam kolcson egy piti osszeget most nem beszel velem?

Figyelt kérdés
Tesomnam nem adtam penz kulfoldrol akart hazajonni es csak ram szamithatott elvileg. Mondtam neki hogy nalam az elvi kerdes hogy nem adok kolcson azota nem valaszol az uzeneteimre. En vagyok most a rossz ember?
2016. ápr. 12. 10:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
95%
29. Amúgy nekem is ilyen érzésem van. Vagy nem kamu, de a kérdezőnek ciki, hogy a legtöbben nem vele értenek egyet, és akkor jön a "jaj, de hát amúgy is sokat kér kölcsön, de minek írtam volna le az eredeti kérdésben, meg amúgy is én támogatom jobban a szüleinket meg ő egy link szardarab"...
2016. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%

Piti összeget vissza sem kérnék.

Irigy vagy és gonosz.

2016. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert nálad elvi kérdés, hogy nem segítettél neki a bajban.
2016. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
83%
Szegény biztos meghalt vagy eladták rabszolgának, azért nem válaszol :(
2016. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, 3 ev utan kerestem meg facebook-on elkezdtunk beszelgetni, utana benyogte ezt, kellene neki, de majd visszaadja, van neki mibol, stb. (ha jol emlekszem 200 eurot kert) a duma resze. Elotte en mar adtam neki, egy osszeget, amit nem adott vissza (meg amikor elment az elott). Utana lett par ugye, tabutema lett a testverem a csaladban.

Most meg azt mondtam, amit mindenkinek mondok kolcson en nem adok senkinek. Utana mar nem irt nekem.

2016. ápr. 12. 18:01
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy te rossz ember, csak egy kicsit idióta. Elvi kérdés? Én kölcsönadnám a tesómnak. Sőt. Nem is biztos, hogy vissza kérném.
2016. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok. Egyébként te kérdezted, hogy rossz vagy- e és amikor az emberek őszintén megmondják a véleményüket, akkor kezdesz el mentegetőzni. Ne haragudj, ezt most vettem észre: tévedtem. Rossz vagy.
2016. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!