Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám egy paraszt. Mit tegyek?

Bátyám egy paraszt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senki mással a családban csak velem ilyen k.ö.cs.ö.g.. Tudni kell azt, hogy 10 év van köztünk.. (Lány vagyok 13) Tegnap véletlen hozzáértem és úgy elkezdett velem ordibálni mintha nem is tudom mi történt volna.. Másokkal KEDVESE és jó fej.. Aztán ha hazaér egyből ordít velem ordít ha neki olyanja van. AKÁR EGY KÖSZÖNÉSÉRT IS. De azt azért elvárja hogy menjek neki boltba, vigyek neki kaját, adja neki pénzt, segítsek neki bármiben, masszírozzam meg, pakoljak el utána mivel egy lusta dög.. És a fentiek még nem olyan nagy dolgok, de szerintem egy kutyával vagy éppen egy prostival nem beszélnek/bánnak így.. Egyfolytában lehord minden f.a.sz k.u.rvának meg ököllel ütöget (combom tiszta kék meg lila, kezem állandóan fáj mivel szorongat) egy igazi bolond.. Jah és azt elfelejtettem, hogyha nemet merek neki mondani egyből megzsarol h kitörli ezt meg azt (mivel sajnos tudja a jelszavam a játékhoz) + meg is verne... Néha sírni tudnék.. Annyira bunkó.. Esély a javulásra? Tényleg, én úgy érzem h minden tőlem telhetőt megteszek.. Ha kedves vagyok az sem jó ha olyan bunkó mint ő az sem.. Anyáéknak szólhatok rá-rászólnak de szerintem egy felnőttet pont érdekel mint mondanak. Azonkívül megkérdeztem mi a baja velem ő meg erre: Megszülettél, épp elég volt ennyi. Leültem beszélni vele h mi ért ilyen velem meg ez nekem nem jó így.. Konkrétan a szemembe röhögött és kicsúfol aztán kiment... Néha rám emeli a kést. !!!Javítható ez a kapcsolat vagy inkább hagyjam, mivel ő úgysem akarja hogy jó legyen?????? UI: Néha teljesen jól elvagyunk nevetünk meg minden, de borzasztóan hangulatember... (Bocsi a hosszú szövegért)

2016. máj. 18. 17:14
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Most is van neki
2016. máj. 19. 23:11
 32/37 A kérdező kommentje:
Nem akarom bajba keverni.. Epp ezert nem szolok senkinek. Mármint kivűlállónak..
2016. máj. 19. 23:15
 33/37 Thomika20 ***** válasza:
94%
De kérdező, mi az, hogy nem akarod bajba keverni? Tényleg nem vagy komplett, vagy csak játszod itt magad, hogy sajnáljanak az emberek. Ha nem akarsz semmit tenni, akkor mivégre a hülye kérdésed?
2016. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

en sem ertem a kerdezot....



es a baratnojevel is igy banik? egyebkent meg nem akar elkoltozni? en ebbe renenykednek a helyedbe, ha mar semmit nem akarsz tenni. elvegre mar 23.

2016. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
A testvérem.. Barmennyire is kocsog akkor is.. A baratnojevel nagyon kedves. Amugy meg ez elkoltozni? Ugyan már
2016. máj. 20. 19:42
 36/37 anonim ***** válasza:
ha ramsay bolton lenne a testvéred, akkor is így féltenéd?
2016. máj. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésed arra vonatkozott, hogy mit tegyél. ha nem akarsz semmit se tenni, minek írtad kia kérdést gyáltalán?
2016. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!