Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A felnott noverem megsertodik...

A felnott noverem megsertodik ha nem otthon alszok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felnott 23eves noveremmel nagyon jo viszonyom VOLT. Most sem lenne rossz de mint egy pisis megsertodik mindenen. Amikor nem otthon alszok akkor olyan dramat csap le hogy csak nezek hogy megis mi a baja? Bekattant vagy mi? Legutobbi ilyen alkalommal lehordott mindenfele utolso senkihazinak mert a baratomnal aludtam. Volt hogy elmentem veluk iszogatni ot nem hivtam akkor is ment a dirrdurr. Persze regebben mikor o nem aludt otthon es egymagam maradtam estere nem volt gond csak nekem nem szabad. Mit tehetnek? Megbeszelni vele nem lehet mert ha szova jon...mint mondtam bekattan... :/
2016. júl. 21. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Elment az esze.
2016. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

féltékeny

neki nyilván se pasija se barátai

tipikus mai fiatal egész nap otthon eszi a fene aztán mikor rájön hogy magányos bedepizik és hisztériázik a környezetének

cipeld magadal valami sportra vagy könyvtárba buliba hátha talál valakit mielött teljesen bebenészedik

2016. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!