Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Anyukám az ő pártját fogja, hogy hagyjam játszani, úgy is max 6-7 órát játszik. Azért üvölt, mert nem hallja a TV-t.
2016. aug. 22. 20:24
 22/86 anonim ***** válasza:
87%
Viszket a tenyerem, ha ilyen hisztérikát látok.
2016. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 piriiiii ***** válasza:
90%

Hát, basszus. Nekem egy 12 évvel idősebb nővérem van és mindig szerettem volna fiatalabb tesókat... de ezek után, kösz nem.

Sajnállak.

2016. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
91%
Meg kéne nevelni elég keményen. Én is lenyomtam volna a villanyórát inkább a helyedben. Beszéljétek meg ezt a dolgot anyáddal, érvelj és jól teszed, ha megmutatod neki a válaszokat is. Ez így nagyon szánalmas, és sajnos ilyen egyre több van.
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat ezért, de ez a kisgyerek szánalmas.

Tiltsátok el a géptől, és nyomjatok egy könyvet a kezébe!

15/L

2016. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit hosszabban:

Egyre több ilyen gyerek van, sajnos, akik inkább a gép előtt ülnek, mint sem, hogy kimenjenek focizni. És ettől rosszul vagyok.

Anyukádnak tisztában kéne lennie a gyerek függőségével, és tennie kéne valamit ellene.

Legközelebb ne hagyd magad, vágd pofán vagy kapcsold le a villanyórát. És sajnállak, hogy ilyen tesód van.

15/L

2016. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó hozzászólásom.

Nem akarok megérteni senkit, de se az anyukád, se a tesód nem komplett. Főleg az utóbbi. Amit csinál, az már beteges...

A helyedben a lehető leghamarabb elköltöznék.

2016. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
93%

Barátom... hiába lány, 7 éves finoman meglegyintettem volna az arcocskáját úgy, hogy a fogai "lerázzák láncaikat"... a maradékot a billengyűzettel távolítanám el... Kizár a saját szombámból úgy, mintha minden az övé lenne....

Legközelebb kapd el a karját, csavard hátra (húzd magadfelé karjánál fogva és közben forgasd magadnak háttal, a keze a, aminél fogod a háta mögé, ferdén, lehetőleg minnél magasabban legyen), így le tudod könnyen vinni a földre de ne hagyd, hogy elessen, hanem lökd kofelé a szobádból. A kulcsot meg ne hagy az ajtóban soha. Ha kötelezően oda kell engedned, "a kulcs legyen nálad, az aki tegnap mndent megígért, rádzárja holnap a várat"... Aztán, ha okostelefonod van,

1. telepíts egy remote mouse/keyboard appot és a kliensét a gépedre, keress rá googleben, hogy remote mouse android/iphone, attól függően, mid van

2. böngészőbe domainnak/" címnek" írd be, hogy 192.168.0.1, (ez a routered "beállításaiba visz", hogy érthető legyek) ott aztán... hogy ott mit fogsz látni az a router gyártójátöl függ. d-link, TP-Link, esetleg UPC (a wifree projectje miatt valamelyik karácsony előtt rossz minőségű, UPC-sre átalakított firmwarerel küldött routerwket az ügyfeleinek), ilyesmi feliratokat látsz majd, googleben keress rá: <gyártó> router ip filter

a feladat, hogy a géped DHCP (belső, LAN) IP címét add hozzá ahhoz a listához a routeredben, amiben azoknak az eszközöknek az IP címe van, amelyek felé a router "kikapcsolja" az adatforgalmat, azaz a routerben "kikapcsolod a netet" a géped felé (a listához a géped IP címét kell hozzáadni) (keress olyat a routeredben (192.168.0.1), hogy pl DHCP client list, itt megtalálod a géped belső IP-jét, aztán olyat keress, hogy IP filtering, ide valahova be tudod írni azt az IP címet, de mivelhogy nem tudom, milyen a routered, neked kell ennek utána nézned). A kábeleket inkább ne húzogasd, vissza tudja dugni.

Most nem jut eszembe több :(

2016. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
91%
Figy, nekem van egy húgom, cirka 2 és fél évvel fiatalabb tőlem, de amikor kicsik voltunk, nálunk is állandó vita volt a gép meg szinte minden egyéb. Mivel Ő is és én is eléggé hirtelen haragúak vagyunk, néha úgy egymásnak ugrottunk, hogy komoly verekedés lett a vége. Miért hagyod, hogy harapjon? Én simán lekevernék neki akkorát, hogy a fal adná a másikat. Nehogy már egy 7 éves irányítson. Nem azt mondom, hogy "mert te rangidősebb vagy", hanem ha tiszteletlen és az anyja nem b@ssza pofán, tedd meg te! Már bocsánat a kifejezésért..
2016. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
90%

Fekszem a férjemmel az ágyon, köztünk az egy éves lányunk horkol.

Férjem kérdezi ördögűzést nézek e mobilon?

Mondom nem, csak a kislány nem szeretné befejezni 10 percre a játékot pc-n.

Ránéztünk a gyerekre, egymásra, majd szinte egyszerre mondtuk : "Nincs számítógép".

2016. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!