Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
93%

Splashtop streamer a gépre, irányítópanel a telefonra.

Meg van oldva.

Bárhonnan fel tudsz csatlakozni képernyőmegosztással a gépedre, és átveheted az irányítást, onnantól azt kezdesz vele, amit akarsz.

Vigyék csak szerelőhöz, 5 perc visszatelepíteni :)

Ugyan már, a saját géped, azt teszel rá, amit akarsz. Eszem megáll, amikor nekem volt saját pénzből vett laptopom, ahhoz senki nem nyúlt hozzá!

Anyám rámkapcsolta párszor a netet, de a gépemhez nem nyúlt!

2016. aug. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
73%
Borzalmas látni, hogy egy számítógép így kettéoszt egy családot, és így megőrjít egy 7 évest.
2016. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
77%
Én a villanyóra lekapcsolásához szólnék, a hirtelen jött áramszünet a bekapcsolt gépben állítólag kárt tehet.
2016. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
93%

Több dolgot is látok ezen a felvételen.

1, egy teljesen játékfüggő 7 éves kisgyereket, akinek semmi keresnivalója nem lenne a számítógép előtt, és főleg nem ilyen "szerepjátékos" játékokkal nem kellene játszania.

2, A kisgyerek mindent megtehet, a szülők abszolút nem foglalkoznak vele, egyértelmű a videóból, mivel még téged kérnek számon kérdező, hogy miért nem hagyod már a testvéred a SAJÁT szobádban, a SAJÁT gépeden játszani.

3, A szülők teljes mértékben elhatárolódnak a neveléstől, még a veszekedés, kiabálás okát sem képesek kideríteni, arra még csak nem is törekednek, hogy mint felelős szülő, akinek esetéeg lehetne szava a 7 éves gyerekével szemben, bármit is megpróbáljon, hogy esetleg mindenkinek jó legyen. (És itt most nem térnék ki ismét arra részletesen, hogy már azzal sem értek egyet, hogy 7 évesen számítógépes játékkal játszik, már-már függőségi szinten)

4, Látlak téged kérdező, egy tehetetlen tinédzsert, akinek semmi eszköz nincs a kezében, hogy megállítsd a kistesód, illetve hogy felnyisd a szüleid szemét,mert neked ott egy szavad sincs, és igazad sem lesz soha. Gondolom a szüleid tolják neked ezerrel a húgod a kisebb dumát, engedj neki, te vagy a nagyobb, neked legyen több eszed stb.


Ha a helyedben lennék 2 dolgot tennék sürgősen:

1, a szobát ajtaját kulcsra zárnám, és rajtam kívül SENKI nem mehetne be

2, A szoba zárásán kívül jelszó a gépre, vagy valamiféle kód, hogy rajtad kívül senki ne tudja használni, ha a kistesó valahogy mégis bejutna.

Mutasd meg a szüleidnek ezt a videót, és hogy milyen tanácsokat, véleményeket kaptál itt. Bár van egy sejtésem, hogy ők lennének megsértődve, hogy hogyan merészelted egyáltalán feltenni ezt a videót bárhova is.

Nagyon sajnállak, de ameddig otthon élsz, nem nagyon fognak változni a dolgok, max ha te magad a fentebb említett módon teljesen lezárod a szobád és a személyes tered a családod elől....Nem tudom, hogy a szüleidnek miért kellett még egy gyerek, ha láthatóan, egyértelműen egyáltalán nem foglalkoznak vele. Nagyon szomorú...

2016. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
3%
Elmondom, h en mit gondolok: egy het eves nincsen tisztaban a jogaival es attol h szerinted beleegyezik h iderakd mindenki szeme lattara ezt a felvetelt, meg nincsen jogod hozza. Ez nem igy mukodik. Ha ez a felvetel elterjed nagy gondban leszel, mert gyermekjogi problemakat vet fel. Ertem h bosszanto, de arccal ide felrakni a csaladi viszalyotokat rettento gyerekestul felelotlen es szanalmas. Gondolkodj mar mielott nyilvanosan pellengerre allitod a kishugodat, akarmennyire is gaz szegeny...neked ezzel ugysem lett jobb
2016. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
85%

Semmi olyan nem szerepel a felvételen, ami "gyermekjogi problémákat" okozna.

Pláne, hogy még ki is kérte a kis hisztérika engedélyét.

azért ne beszélj már zöldségeket.

2016. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
89%
A felvétel egy vicc .:) Figyi mondom mit csinálj .Add be a kis libának hogy kellene neki saját gép :) Milyen jò lenne neki neked meg milye rossz hogy nem hadználhatnád csak eut a vacakot :) A kis hisztérija kinyafogja anyunál a gépet és probléma megoldva. Mást nem nagyon tudsz csinálni mert az anyád sem normális teljesen. Èn biztos ezt tenném !! A hugodat nem a te dolgod nevelni .
2016. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim válasza:
91%

Hát ez kemény, érdekes a családod, te pedig irtó türelmes vagy. A kiscsajt kihajítottam volna a szobából, itthon a gép előtt hallva azt fájt a fejem a visítástól, ha kérésre nem megy, akkor sikoltozzon a saját szobájában.

Anyukátok pedig folyamatosan annak ordítozott, aki csendben volt, rá is ráférne valami kezelés, hogy lenyugodjon.

Ha nem vagy a szobában zárd be, ha pedig bent vagy, zárd be és tegyél a kilincs alá valami széket, mert amilyen agresszív a gyerek, be is töri simán az ajtót.

Neked pedig kitartást, amint lehet lépj le, majd ha a tesód pár év múlva tör-zúz és ordít a szüleitekkel, talán észbe kapnak, bár az ilyeneknek az sem baj, mert gyanítom a húgod most sem fogja már vissza magát velük szemben sem.

2016. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
88%
Anyad egy SZEGYEN! Mutasd meg neki a valaszokat.
2016. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
76%

Gondolkodtam, még milyen lehetőségeid lehetnek ellehetetleníte, vagy legalábbis idegesíteni, amikor játszik, mármint mit tehetsz a gépeden ezért.


1. Milyen játékkal játszik? Ha tudod, babrálj kicsit a játékfájlokkal, pl a hangokat cseréld ki a hangfájlokat a Postal 2 mgyar szinkronjáéira, vagy a nyelvi fájlokba szerkessz bele, vagy tedd tönkre a fájl struktúráját és nem lesz értelmezhető szöveg. Annyira felbosszantott, megcsinálom én, ha nem tudod, csak írd le a játék nevét.

De ha ez online játék (böngészőben indítod el, pl drakensang, farmerama, akkor ez a lehetőség kiesik.


2. Ahogy már feljebb írták, telepítsd egy keleti nyelv nyelvcsomagját, javaslom a japánt. Azért a japánt, mert szerintem nem olyan nehéz, mint amilyennek látszik, ha jól hiszem, hiragana ,(szótagírás) írásjelekkel lesznek kiírva a dolgok + sok helyen szerint romajivel (latin betűkkel) is. A hiragana tudásával és egy szótárral már el is boldogulnál.

De elismerem, ez azért elég körülményes, de biztos hogy működne.


3. (Ez jó) telepíts egy keyloggert, és nézd majd, miket ír, márha pl facebookon vagy valahol, vagy a játték chatben beszélget másokkal, ezzel később valahogy talán vissza tudsz vágni, mármint fel tudod használni a bosszúhoz/ellentámadáshoz.


4. Digd el az egeret. Ez az easy way :D

Ha te vagy a gépnél, előveszed.

Egér nélkül esélye nincs játszani.


Postal 2 magyar szinkron hangfájljai:

[link]

illetve az egyik "zene":

[link]

Ezekkel, (mármint váligass a .zip-ben) cseréld a hangokat.

De várom játék nevét.


És ne költözz el.

Az egyenlő a megadással.

Nehogy már egy 7 évesnek add meg magad.

Vagy vidd a géped is.


//postal 2 magyar szinkrinjában ilyenek vannak, hogy pl (Haver) "a koporsóban te sem leszel fedél nélkül", (Habib) " hogya'n segithetek elköltenie a' pénzét", "dögölj meg e's jojjon ma'skor is", "Hitetlen, szuha'njon repülőgép a' ha'szadra", "nyugodjob meg kerem, va'gy allah iga'ssaga lesujt önre", " ön a' követkeszö", (miután meglőtték és a földön van) "uallah, jöhetnek a' szüszek", " ela'dom a'sz a'nya'dot ke't teveve'e'rt", ... jó sok ilyesmu megszólalások.


Kitartás.


Ha pedig elvenné valamidet, én a helyedben biz'isten eltörném a karját.

(Egyébként el tudnád törni a csuklóját, ha miután hátra csavartad a karját, a kézfejét óramutató járásával ellentétes irányba csavarod, ha mar, vagy üt, de azért ezt ne, ez azért sok! csak azért írtam, hogy tudd, miket lehet kihozni abból a helyzetből)


#28-as vagyok

2016. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!