Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam végig a kommenteket, de a videót megnéztem, és az ott írt hozzászólásokat is. Nem tudom, miért tiltottak, azt sem, hogy azóta mi van, miért emelted ki újra a kérdést, de ez enyhén szólva is durva. Sokszor azt hiszem, hogy kamuznak a kérdezők, de ezt így látva élőben, dobtam egy hátast. Mondom ezt annak ellenére, hogy az 5 éves unokám se piskóta hisztiben. Nem gépezés témában, hanem ha rájön az ötperc, akkor hasonlóan viselkedik. A mostani generáció ha így halad, mármint a mostani kisgyerekek, mi a fene lesz a világgal?

Kérdező! A verés ilyen esetben semmiképp nem használ, ezt azonak üzenem, akik ezt tanácsolták, sőt, olaj a tűzre a húgodnak.

Csak azt furcsállom, hogy anno nekünk egy atyai seggreveréstől egyből tudtuk, hol a helyünk. A mostani gyerekek fel sem veszik. Valami nagyon elromlott. :S

2017. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
82%
Fura egy család anyukádnak nem szabadna gyereket nevelni azt se tudja mi fán terem..:(((( sok sikert kérdező remélem már jobb a helyzet!!
2017. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
79%
Nézem a videókat, és rá kellett döbbennem: ez a kislány egy 2 éves szintjén van. Az én 2 éves fiam csinál hasonlót néha, és már ő is kezd leszokni róla, de ilyen ordító fetrengést talán sose láttam tőle. Emellett sürgősen el kellene zárni előle a gépet, függő, és nem neki való se a játék, se a f.book. Csak hogy ezt egy szülő, aki elég felelősségteljesnek érezte magát gyerekneveléshez, miért nem fogja fel, számomra rejtély...
2017. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan voltam hogy mindenkinek 30 perc és aki mondjuk segít takaritani annak 15 perc és a bonusz a tortán XD az az hogy tobb félorát mehettunk felváltva bár volt amikor fuggo voltam de akkor se napi 48 orát ultem a gép ellott....jo mondjuk azért voltam fuggo mert volt cod4 multi és abba pro voltam jo tarsasagal amugymeg tesom jatszik de szinte minden játékban rosszul al de már hagyom haggy ragelje ki magát....(mert a ha lelövik no scoopebol akkor ragelni kezd és az a legroszabb hogy hibaztatjaboket azzal hogy loves modosito wallhackal meg ilyesmi mikor én vagyok soron akkor simán no scoopal lelottem kész trééé de akkor legalább ne oket okolja...) amugymeg minecraftozik na azzal mikor megvettem a hétben mindig van olyan nap milor csak azzal játszokk...mert cs go azzal azért nem szoktam mert rosszul lovok de azért néhány embert sikerul...meg cs 1.6 azzal játszok de abba jo vagyok majd megveszem meg a cs sourcet...aztán szimulatprok ozt ennyi...
2017. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos kirángattam volna és ha belém harapott volna,kapott volna egy tockost.

A helyedben megmutatnám a gyámosoknak és hívnám hozzánk,picit ráijeszteni anyudékra meg a hugodra is.Nyugodj meg,anyudék összekapnák utána magukat minimum.

2017. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
25%
Hát jó
2017. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
41%
Azért anyud igazán szánhatott volna rátok 1-2 percet abbol a (feltételezem) "méregdrága" idejéből, a kiabáláson kívűl... Hudognak pedig volt kitől tanulnia. (És itt nyílván nem rád értem)
2017. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
53%
Menekülj onnan haver :D
2017. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
25%
Azóta változott valami?
2017. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
23%
Visszatértél Martin ?
2017. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!