Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
az kemény utolsó :O
2016. aug. 22. 21:36
 32/86 anonim ***** válasza:
89%

Te jó ég, ez nagyon nagyon durva:O

Ilyenkor eszembe jutnak a kisebb unokatestvéreim.

Egy 10 és fél és egy négy és fél éves kislány, valamint egy 3 éves kisfiú.

A hétvégén közös családi bográcsozás volt. Mindhármójukkal nagyon jól elvagyok,imádom őket! A két kisebb ott ült mellettem és tátott szájjal hallgatta, ahogy olvasok nekik.

Bár a nagyobbik már kamaszodik,most megy ötödikbe, de semmilyen közösségi oldala nem lehet még, egyedül a viber, az is csak azért, hogy a szülei elérjék. Meg néha meséket néz a youtubon. És nem hisztizik,bár már kezd kamaszodni, de megmutattam ezt a szüleinek(unokanővéreméknek) És totál kiakadtak, hogy két nagy pofon kellene neki(pedig nem veréspártiak).

Ez nagyon durva, és anyukád sem normális, hogyn ezt hagyja. Itt már nagyon nehéz lesz leszoktatni a gyereket, ez már kemény függőség. Hisztizik? Ordít? Csapkod? Mi az, hogy kizár a SAJÁT SZOBÁD, A SAJÁT GÉPED! mI LESZ ISKOLAIDŐBEN? Meg aki azt írta, vegyenek neki gépet. Akkor meg azt nyúzná egész nap.... CCsináljatok vele valamit, mert ez már brutális

2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
90%
Anyukád megbukott mint szülő.
2016. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
32%

Istenem azért ezt nem így kellene felfogni.

Ebből a gyerekből még bármi lehet így is, ez a szülői követelménytől is függ, és a gyerek akaratától is, viszont azt ésszel nagyon könnyű iylenkor még motiválni!


tanítani kell azta gyereket, mert érdeklődése, kitartása, energiája van bőven!



Kódold le a gépet programokkal!

Először csak egyszerűbben, aztán minnél bonyolultabban, ha ki tudja nyitni, akkor játszhat!



Ösztönözd! Tanítsd! Ez a legjobb kor erre!

2016. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
12%
Csikizd meg!! (Ezt mint húg mondom) Hidd el beválik. Nem bántalmazod, csak egy kicsi csiki.
2016. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
90%

Húzd ki a gépet. Hisztizzen, a szüleid szidjanak le. Ha nem reagálsz rá, és túléled az elkövetkezendő kb 3 órát, a húgod is elfárad a hisztiben, és a szüleid is. Vagy addig menj el sétálni, amíg mindenki lenyugszik.

Az a gond, hogy a húgod tudja, hogyha sikít, a szüleid rögtön ugranak.

Ha nekem lenne ilyen húgom, én már rég fölpofoztam volna, még akkor is, ha lány, én meg fiú vagyok, és akkor is, ha ő rugdos, és a szüleim is fölpofoznak.

2016. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben installálnám valamelyik egzotikus nyelv abc-jét. A mentett jelszavakat törölném, így nem tudna bejelentkezni. A szülőknek meg beadnám h vírusos lett a gép, mert a húgom letöltött valamit.
2016. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim válasza:
88%

Nekem 3 húgom van, de eggyik sem ilyen. Most 14 éves lány vagyok és sosem hagytam magam. Akár még az apámmal is leâlltam üvölteni ha nekem volt igazam. Pedig az apám ha üvölt azt az egész utca halja. Pláne ha anyával eggyütt nyomják....

Azt mondom állj a sarkadra. Érd el hogy megértsék az igazad!

2016. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
91%

2 dolog jutott eszembe:

Ha kicsit értesz a számítógépekhez lecserélhetnéd a minecraft exe-jét egy olyan programra ami kiírja h vírusos lett a gép v valami hasonló trollkodást.


a 2ik drasztikus, de a videót elnézve nem tűnik túlzásnak: A kedves mama mobilját/emailjét közzé teszed, az internet népe szeret véleményt nyilvánítani, hátha felhívja a figyelmét arra h mennyire szarul neveli a gyerekeit.

2016. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:
Eleget próbálkoztam a sarkamra állni, azt mondják amíg az ők kenyerét eszem, beletörődök abba, amit tesznek velem. A saját érdekemben büntetnek. Ezek a gép trükkök jók lennének, de anyámat nem érdekli. Elviszi valami szerelőhöz. Múltkor is összetörte a telefonját, egyből vitték szervízbe és még a szerelő fejét hurrogták le, ha nem volt 1 nap alatt kész. Felemelik és már a szervízben van, ha van valami, amitől húgom nem tud játszani.
2016. aug. 23. 00:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!