Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim válasza:
89%
Én lány vagyok és két húgom van mi is nagyon sokat veszekszünk nálunk is mindig a kisebbeket védik bár én néha fejbe csapom őket és utána leszállnak rólam anyám elől meg bezárkózok a szobámba. Erre a videóra meg csak azt tudom mondani hogy meg kellett volna nevelni. 13/L
2016. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
92%
Nem olvastam el a válaszokat, de a videót megnéztem, és hááát... Én is gépeztem régen (az öreg P4-esen NFSU2, minecraft is, meg flipper XD emlékek...), anyám korlátozta (egyre kevésbé az évek előrehaladtával), de az esetek többségében nem volt probléma azzal, h kikapcsoljam... A húgod egy elkényeztetett liba, de anyád még rosszabb, mi ez...? Igazából benne az idegesít a legjobban, hogy ott lentről ugat, és nem csinál semmit.
2016. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
91%
Szegény Martin 😞😊
2016. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
88%
Tipikusan az a kategória, akit addig ütnèk amíg mozog. Ha a te tesód,akkor gratulálok a türelmedhez, asszem odacsuktam volna a nyakát az ajtóval. Jelszavazd le a gépet vagy zárd be a szekrènybe a kölköt stb...
2016. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
88%

A szüleitek tehetnek róla. Undorító ahogy 9 évesen viselkedik. Azért viselkedik így mert így nevelték, nem ő tehet róla még.


Én biztos megörülnék, ha ilyen lenne valamelyik tesóm. Látható, hogy anyád flegma, nem érdekli, mi van a gyerekeivel.


A húgod nevelése nem a te feladatod, nem az apja vagy, hanem az anyukád-apukád a felelősek érte.

2016. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
86%
Most kezdem el sajnálni a bátyám. Én is ugyanezt csináltam csak a tévével és ő nem volt ilyen türelmes
2016. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
53%
Több videódat us megnéztem, és a húgoddal tényleg nagy gáz van. Csak azt nem értem, hogy miért hagyod szó nélkül, vagy miért nem pofoztad fel az után, hogy széttörte az ajtót a kezeden. Ha úgyis leszid téged az anyukád azért meet ő azt hazudta, hogy pl az ujjára csaptad az ajzót, akkor tényleg csapd us az ujjára, hogy legyen miért büntetést kapnod, és ne ártatlanul kapd!!!!
2016. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
86%

Hát ezt végignézni is rossz volt, nemhogy napi szinten átélni...Őszintén sajnállak..

Én a helyedben úgy megvertem volna ezt a névtelen kis taknyot, hogy hirtelen nem tudta volna fiú-e vagy lány. De komolyan, tehát én nem vagyok alapjáraton egy agresszív ember, de ezt fix, hogy nem tűrném el. Ja és megjegyzem, lány vagyok!

Anyádat meg inkább nem minősíteném, mert az nem tűrne nyomdafestéket. Amennyi kihallatszik a videóból, hát valami szörnyű.. Ordibál, mint valami eszement félőrült és minősíthetetlen stílusban beszél veled, holott ez a kis szaros nem tud viselkedni. A gyereket nem csak megszülni, hanem nevelni is kell!! Épp ezért nem értem, hogy az ilyen emberek minek szülnek??! Egyértelműen látszik, hogy teljes mértékig alkalmatlanok a gyereknevelésre..

Megnéztem még egy-két videódat és elszörnyedtem, de komolyan. A húgod klinikai eset, anyad meg ráhagyja, hiába hisztizik, kiabál, csapkod.. Be kéne verni egy hatalmas nagyot a seggebe, aztán talán rájönne hogy nem minden úgy van, ahogy azt ő akarja.

De mindenesetre anyudnak egyáltalán nem kellett volna gyereket vállalnia..

2016. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
0%
Jól el lett b a s z v a MINDKETTŐTÖK nevelése
2016. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
29%
Hihetetlen türelmed van. :D én tuti kikapcsoltam volna a gépet, egy pofon kíséretében. Pedig elítélem ha gyereket megütnek. De ez a kiscsaj.. nem bírnám.
2016. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!