Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről a felvétel...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim válasza:
0%

Szegény te...

Minden kistesó hasonló. Az enyémek is ilyenek voltak

2016. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
0%

Valaki nemtudja hog hol tudnám elérni a kérdezőt?

Itt nem engex irni neki..

2016. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
0%
előző: azt írja youtube-on, hogy innen le van már tiltva, de a youtube-videói alatt szerintem tudsz vele kommunikálni.
2016. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
22%
Te nem szerepeltél véletlenül a Családi titkokban? A Zsarnok című részben ugyanilyen hangja van a fiúnak.
2017. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom!

Amikor az én kishúgom volt ennyi idős, akkor mi társasjátékoztunk, meg homok várakat építettünk, gyakoroltuk az írást, olvasást, a szüleimmel főzni tanítottuk őt, anyuval zongoráztak, apámmal horgásztak, és még sorolhatnám.

Ennek már 6 éve...

25/F

2017. júl. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
0%

Én vennék valami szutyok olcsó gépet a kis mancának aztán azt nyúzza amíg mozog.

Tényleg nem normális az egész helyzet, de az elmondottak alapján igazából nincs más mozgástered ebben a helyzetben.

A te problémádra ez még jelenthet megoldást, sajnos őt helyretenni már sokkal komolyabb munka lenne, amihez egyedül kevés is vagy.

Szerezz neki egy saját gépet, ennyit tudsz tenni szerintem.

Azon túl, hogy nem is egészséges és nem is normális dolog ez egy ennyi idős gyereknél ilyen mértékben.

2017. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
16%
Add el a gépet és amikor kikönyörög a kiscsaj egy újat az anyukájától veszel magadnak megint egy gépet.
2017. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
30%
Kb. 20 másodpercig bírtam nézni. Egyáltalán nem vagyok agresszív, de a helyedben jól elvertem volna a kiscsajt. Nem mondom, én is játszottam számítógépes játékokkal, volt egy időszak hogy nem is keveset, de nem lettem függő, tudtam hol a határ.
2017. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
91%
Ja és anyádnak is kijárna egy pofon, megbukott mint szülő.
2017. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
26%
Hallod egy 7évessel se bírsz el? Nem könyörögni meg magyarázni kell hanem cselekedni. Ha anyád nem tudta akkor neked kell megnevelned.
2017. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!