Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez mar beteges? Vagy meg...

Ez mar beteges? Vagy meg normalis? Szoljak a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Van egy battyam es a multkor ramnyitott zuhanyzas kozben ,es azota furan viselkedik velem..megfogdosott parszor intim helyen,es hiaba szoltam ra nem erdekelte...sot meg megis csokolt egyszer,de akkor elszaladtam otthonrol.

18/l



2016. aug. 23. 19:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nincsen a furdoajtohoz kulcs,es egy kerdest tettem fel..nem kellene sertegetni,biztos te azonnal tudnad hogy mit tegyel,mikor elotte egesz jol elvoltatok,es nem tortent sosem ilyen koztetek.

A tobbieknek koszonom a valaszokat,beszelek vele holnap,ha nem sikerul akkor szolok anyukamnak.

2016. aug. 23. 21:48
 12/26 anonim ***** válasza:
97%

Velem nevelő apám csinálta ezt...a vége az lett h bejött a szobámba éjszaka

azonnal szólj a szüleidnek, ha nem hisznek neked akkor a tanárodnak rendőrnek.

sztem hiába beszélsz a báttyáddal ha ilyet csinál a testvérével az nem fogja megérteni h ezt nem szabad...a tesód orvosi segítségre is szorulhat.

neki is jót teszel ha szólsz a szüleidnek..

ki tudja mikor kattan be

2016. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy normális! Hány éves bátyád? 6? Most komolyan, szólj a szüleidnek! Most ki kell irtani belőle azt a gondolatot, hogy ez "normális". Ha bennemarad, később már nem sokat lehet tenni.

Hogy szaladtál el otthonról? Ha van 13/14 éves már, akkor baj van. De ha nincs, akkor keverj le neki egy lángost amikor ilyesmit csinál. De rendeset! Hogy érezze, hogy " nem szabad".

Ha idősebb mint te, vagy közel olyan idős, akkor... nos, szinte veszett ügy, ilyen idősen már berögzül nála, és innentől kezdve van a baj igazán.

Szólj a szüleidnek mindenképp, hogy neveljék meg mert az úgy nem állapot!

2016. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, nem láttam, hogy írtad, hogy 25. Beszélj vele, meg kell értenie, hogy ez nem normális, ha ilyet csinál.
2016. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

9-es: Igazad van! Mit képzelt a kérdező, hogy nem zárta magára az ajtót? Aztán meg jön ide sipákolni, hogy ezt csinálja a testvére. Végre egy normális ember a világon!^^) (Remélem mindenki érezte az iróniát.)


Szerintem eléggé hallható ha valaki éppen fürdik. Meg nehogy azért kelljen már zárni otthon a fürdőszoba ajtaját, hogy rá nyit az emberre a bátyja, aki aztán szexuálisan vonzódik hozzá.

2016. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
jelentsd fel a rendőrségen !!!
2016. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
0%
Ha egy szál semmibe mászkálsz otthon, akkor ne csodálkozz... mellesleg a bátyádnak nincs barátnője, hogy azt fogdossa helyetted?
2016. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
9-es, amíg otthon laktunk, én és az öcsém is, soha nem zártuk kulcsra a fürdő ajtót, és ha véletlen rá is nyitottunk egymásra, ami nem nagyon fordult elő, mert úgy mentem el fürdeni, hogy szóltam, akkor sem volt ilyen. Normális családban ilyen nincs.
2016. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

"Ha egy szál semmibe mászkálsz otthon, akkor ne csodálkozz."


Te milyen egy aberált vagy!!!!pfejjjj

2016. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
0%
Miért kell őt elítélni azért mert rá van gerjedve a tesójára? Biztos nem véletlenül, megadta rá az okot a csaj biztos.
2016. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!