Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Szerintetek...

Ez normális? Szerintetek szoljak a szuleimnek?

Figyelt kérdés

Gondolom nem. Arrol van szo h kprmommel mindig lekaparom a fejborom melegebb evszakokban es a lekapary fejbort a kormom alol foggal kiszedem es megeszem. Ez nem kamu kerdes legyszi ne mocskoljatol...

14/l vagyok es mostanaban kezdtek ilyen szokasaim lenni sztem a sok traumatol van ami ert.... majus van mar ev vege jovore gimi gondoltam altalanos utso eveben sulipszichologus, de megmondom oszintenh felek... nagyon felek.. nem tudom mitol csak egyszeruen felenk vagyok a temaval kapcsolatban...


2015. máj. 2. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
jo etvagyat!
2015. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Te beteg vagy

Ha eldöntöd hogy nem csinálod többé(amit még mindig nem értek hogy a fenébe lehet csinálni)akkor nem fogod csinálni.Ennyi.

2015. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne vmi pszihológushoz fordulni, aki meg tudja találni, hogy mitől csinálod ezt, majd segít neked. Ha nem mered elmondani neki, akkor csak mondd azt, hogy van egy rossz szokásod, ami nagyon idegesít téged.
2015. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 válaszoló:

Gondolom egyértelmű, hogy már próbálta abbahagyni, de nem sikerült.... Ezért kérdezi. Nejem is van ilyenem, csak nem eszek meg semmit, csak vakarom magam, de magától megy, valamikor észre sem veszem....

2015. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4es válaszoló akkor neked is kéne egy pszichológus.Talón segítene a fura szokásaitokon...
2015. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!