Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám állandóan üt. Mit...

Bátyám állandóan üt. Mit tegyek? Már nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
Az egészről annyit: Én 13 ő 23 és féltestvérek vagyunk. (Anyai részről, és mindketten anyánál vagyunk). Szóval nem telik el úgy nap h ne mondana valami bántót.. Ma is kint voltunk este a temetőben és még akkor is csak dumálni tudott nekem h mekkora egy fasfej vagyok meg én is a sírba való vagyok stb.. És szóltam anyának h állítsa le mert már nagyon elegem van belőle erre ő csak annyit mond h én sem vagyok különb.. Meg ma ebédnél nézegettem a telefonomon ruhákat erre ez az e*mebeteg akkorát belevágott a karomba h elkezdett folyni a könnyem..Csak azért h rakjam le azt a "g*cit" mert különben belvágja a fejemet a tányérba.. Tegnapelőtt le kellett volna vágni neki a haját de anya azt mondta neki h majd másnap. Erre meg ENGEM karon vert, és földhöz vágott.. Anyám persze csak annyit mondott h nem normális...És még sorolhatnám azt, h hányszor vágott az ágyhoz, a falhoz.. Tiszta kék, zöld a lábam és kezem.. Nem egyszer rám emelte a kést.. És mindig átkozódik h p*kkadjak ki dög*ljek meg sz*radjak meg.. És ha visszamondom tatám is és anyám is velem kiabál h ihajj miért mondok én ilyet meg h egy fogyatékos vagyok meg semmire sem fogom vinni.. Mamám az aki úgy nem igazán szól bele, de ő legalább megvéd.. Kérlek, segítsetek nekem.. Itt a szép szó már nem hat.. Ezt is sírva írom le nektek... Ez a helyzet egyre elfogadhatatlanabb.. Napról napra rosszabb minden.. Mit csináljak már?? :( 13/L

2016. nov. 2. 00:34
1 2 3 4
 11/31 Lassmich Ruhe ***** válasza:
94%

Nagyon gusztustalan a történet... Saját tapasztalataim alapján ki merem jelenteni, hogy sem az osztályfőnök, sem az itt leírt egyebek nem jelentenek hathatós megoldást a problémára.


Én hasonló esetben a Rendőrség gyermekvédelmi osztályát preferálnám, illetve a Tegyesz-t, és voltam olyan pofátlan, hogy a Tegyesz kapcsolati mailjére be is küldtem ezt a linket, remélve hogy mihamarabb felveszik a kérdezővel a kapcsolatot.


Valami egészen hihetetlen mocskos egy család az, ahol egy sz@rházi felnőtt korú testvérnek nem nevezhető p@tkány terrorizálja a kiskorú LÁNY!-testvérét, és ebben még a családja is megerősíti. Le kell ültetni az ilyen szülőt a terrorista nagykorú gyermekével együtt a jó fenébe.. Még hogy ráemeli a kést a testvérére??!!!! Normális családban az ilyen agresszort a saját szülei verik úgy össze az első ilyen alkalomnál hogy 6 hétig nem bír kijönni a szobájából...


Na jó, mára rendesen felhúztam magam.

2016. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
98%

Ülj le édesanyáddal megbeszélni. Amennyiben ő nem tud, vagy nem akar tesód viselkedésén változtatni, akkor menj az oszt.főnökhöz, a családsegítőhöz, stb. stb. És ezt mondd meg édesanyádnak is! Vagy ő tesz valamit, hogy a tesód végre tesónak kezeljen, vagy te fogsz a megfelelő hivatalos helyeken védelmet kérni!

Majd édesanyád is elgondolkodik a dolgokon!

2016. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem téged a bátyád azért gyűlöl, mert megszülettél, utólag születtél. Apukád? Bátyád apja?
2016. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
Még csoda hogy megerőszakolni nem akar.
2016. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Irány az iskolapszichológus!
2016. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja, neked, hogy miért bánt ennyire?
2016. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen ez a kis féreg takarodjon el otthonról saját lakásba. R..os g..i
2016. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is állandóan mondogatja a tesóm, hogy örülne ha meghalnék, vagy ha nem ölöm meg magam, akkor ő fog engem, és a párnája alatt tartogat nekem egy kést (egy szobában vagyunk).

Egy idő után meguntam, és mikor azt kívánta, hogy haljak meg, fogtam a kését, és megvágtam magam, a karomat meg a lábamat, a szeme láttára, hadd örüljön. Párszor eljátszottuk ezt, azóta fogjuk rá, hogy békén hagy.


Nem mondom azt, hogy te is vágjad magad!!!

2016. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Meséld a védőnőnek a suliba vagy az osztályfőnöködnek kérj tőlük segítséget. Attól aki kevesebb mindenképp olyanhoz fordulj aki hisz neked és segítőkész.
2016. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok kedvesebb akart lenni nem kevesebb:D
2016. nov. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!