Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám állandóan üt. Mit...

Bátyám állandóan üt. Mit tegyek? Már nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
Az egészről annyit: Én 13 ő 23 és féltestvérek vagyunk. (Anyai részről, és mindketten anyánál vagyunk). Szóval nem telik el úgy nap h ne mondana valami bántót.. Ma is kint voltunk este a temetőben és még akkor is csak dumálni tudott nekem h mekkora egy fasfej vagyok meg én is a sírba való vagyok stb.. És szóltam anyának h állítsa le mert már nagyon elegem van belőle erre ő csak annyit mond h én sem vagyok különb.. Meg ma ebédnél nézegettem a telefonomon ruhákat erre ez az e*mebeteg akkorát belevágott a karomba h elkezdett folyni a könnyem..Csak azért h rakjam le azt a "g*cit" mert különben belvágja a fejemet a tányérba.. Tegnapelőtt le kellett volna vágni neki a haját de anya azt mondta neki h majd másnap. Erre meg ENGEM karon vert, és földhöz vágott.. Anyám persze csak annyit mondott h nem normális...És még sorolhatnám azt, h hányszor vágott az ágyhoz, a falhoz.. Tiszta kék, zöld a lábam és kezem.. Nem egyszer rám emelte a kést.. És mindig átkozódik h p*kkadjak ki dög*ljek meg sz*radjak meg.. És ha visszamondom tatám is és anyám is velem kiabál h ihajj miért mondok én ilyet meg h egy fogyatékos vagyok meg semmire sem fogom vinni.. Mamám az aki úgy nem igazán szól bele, de ő legalább megvéd.. Kérlek, segítsetek nekem.. Itt a szép szó már nem hat.. Ezt is sírva írom le nektek... Ez a helyzet egyre elfogadhatatlanabb.. Napról napra rosszabb minden.. Mit csináljak már?? :( 13/L

2016. nov. 2. 00:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, például az én osztályfőnököm biztos elküldene engem a problémával, mondván, hogy ez nem rá tartozik. De persze normális esetben jó megoldás az osztályfőnöknek szólni. Iskolapszihológus, esetleg apukadat kérd meg, hogy beszéljen anyukád fejével. Ha van és megoldható, a családsegítő is lehet egy opció. Sokan fordulnak hozzájuk hasonló problémákkal. Addig is kerüld a konfliktust, türj csendben, ha már semmi nem segít!
2018. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!