Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám állandóan üt. Mit...

Bátyám állandóan üt. Mit tegyek? Már nagyon elegem van.

Figyelt kérdés
Az egészről annyit: Én 13 ő 23 és féltestvérek vagyunk. (Anyai részről, és mindketten anyánál vagyunk). Szóval nem telik el úgy nap h ne mondana valami bántót.. Ma is kint voltunk este a temetőben és még akkor is csak dumálni tudott nekem h mekkora egy fasfej vagyok meg én is a sírba való vagyok stb.. És szóltam anyának h állítsa le mert már nagyon elegem van belőle erre ő csak annyit mond h én sem vagyok különb.. Meg ma ebédnél nézegettem a telefonomon ruhákat erre ez az e*mebeteg akkorát belevágott a karomba h elkezdett folyni a könnyem..Csak azért h rakjam le azt a "g*cit" mert különben belvágja a fejemet a tányérba.. Tegnapelőtt le kellett volna vágni neki a haját de anya azt mondta neki h majd másnap. Erre meg ENGEM karon vert, és földhöz vágott.. Anyám persze csak annyit mondott h nem normális...És még sorolhatnám azt, h hányszor vágott az ágyhoz, a falhoz.. Tiszta kék, zöld a lábam és kezem.. Nem egyszer rám emelte a kést.. És mindig átkozódik h p*kkadjak ki dög*ljek meg sz*radjak meg.. És ha visszamondom tatám is és anyám is velem kiabál h ihajj miért mondok én ilyet meg h egy fogyatékos vagyok meg semmire sem fogom vinni.. Mamám az aki úgy nem igazán szól bele, de ő legalább megvéd.. Kérlek, segítsetek nekem.. Itt a szép szó már nem hat.. Ezt is sírva írom le nektek... Ez a helyzet egyre elfogadhatatlanabb.. Napról napra rosszabb minden.. Mit csináljak már?? :( 13/L

2016. nov. 2. 00:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Válaszom megegyezik a 11 es hozzászólással. A többit inkább nem írom ide, mindenki jobban jár . Isten nem bottal ver, sem a bátyád sem anyád nem fogja elkerülni amit érdemel.
2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%

Először azt hittem, te is fiú vagy, ez esetben az ajánlottam volna, hogy vegyél egy nagy levegőt, és ugorj neki. Én olyankor agyon tudnék verni valakit. Nyugodt lehetsz, hogy ha ilyen bátyám lenne, hiába kétszer akkora, a sz*.rt is kiverném belőle idegállapotban.


De ha ő is lány, akkor úgy megszedném a helyedben, hogy kopasz lenne.

2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%

Ja, utolsó vagyok.


Jó idióta vagyok, az első szó a "bátyám", akkor csak fiú lehet XD

2016. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
40%
Van íjad? Kockázatos, mert ha megszerzi ...de ha egyszer nálad van. És belelősz amikor közel van és bántani akar...csak ne a törzsébe, fejébe, mett az halálos is lehet.Aztán fuss el a suliba az ofőhőz, rendőrség. Rollerrel, akármivel, ami gyors.Ezt akkorra mondom, ha megint verni akar. De momost ( ha most épp nincs gond) menj el a suliba. Szólj az ofőnek. Verőfényes napsütéses nap. Úgy is suliba mész. Mi tart vissza? Szólj!!!!!!!
2016. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
7%
Jajj.. Itt sokan úgy el vannak tévedve.. Ennyi kis szivatás kell egy fiú gyereknek, ettől csak erősödni fog.. Engem 11 évesen felakasztottak egy fogasra, és ott lógtam egy órát, ma már csak nevetek rajta. Az ütögetés meg alap volt.. Apám volt, h 1 percig tartott a víz alatt, és kb 1 liter vizet nyeltem, de utána jót nevettünk.. én meg a sneciző horgot akasztottam bele a hátába.:DD Rengeteg ilyen volt, de majd idősebb korodban ezek is szép emlékekké válnak. Vissza kell ütni, és szivatni ugyan úgy. Pl. pukizd le a fejét amíg alszik stb. 27/f
2016. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, azt hittem fiúról van szó.
2016. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy bármikor is szép emlékekké válnának a testi-lelki bántalmazás, szisztematikus megalázás, stb...
2016. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
14%
27-es, egy nő ezt nem értheti.
2016. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok. Férfi vagyok én is. Mindig is utáltam az olyan jellegű bántalmazásokat mint amiket Kérdező leírt.

Ezek soha nem tudnak kellemes emlékké válni.

2016. nov. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%

Azóta mi lett a féreggel? 25 éves korára benőtt a feje lágya? Remélem elkapta valami társaság, aztán agya-főbe verték a gyökér pofáját, de úgy, hogy utána gereblyével húzták össze.


Nem létezik, hogy valakinek ennyi esze legyen. Tipikus élettelen, megkeseredett hajnali gyerek. Van egy tippem, hogy egy ragyás, szemüveges kóró, akinek agyára ment az otthon ülés, és a szüzesség. Normális 23 éves embernek már valamit le kell tennie az asztalra, társasági életet élnie, és a karrieren gondolkodni, nem a 13 éves húgát verni az anya házában. Egy rakás hulladék az ilyen.

2018. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!