Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Siasztok! A testvére elhunyt...

Siasztok! A testvére elhunyt 14. én. Én azota nem eszek nem aslzok nem tudok semmit csinálni, nincs eröm felkelni. Tumna nekem valaki tanácsot adni hogy mit tudnék tenni, mit kellene tennem? Hogy felejtsem el, hogyan ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés
Szedjek valami gyogyszert vagy mit csináljak?
2016. dec. 17. 01:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt írd a naplóba, ami éppen akkor az eszedbe jut. Nem kell értelmesen fogalmazni, meg átgondolni, hanem csak úgy,ahoyg jön, kiírni magadból
2016. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
1! Mekkora suttyo vagy basszus! Van az a mondas, hogy "Ha tudsz, segits masokon. Ha nem, ne arts nekik."
2016. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedves,rendes szavakat,a tanácsokat!
2016. dec. 17. 14:50
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt írd, ami az eszedbe jut, amit érzel. Ne gondolkodj rajta!

Mindenképpen tartsd a kapcsolatot a barátaiddal, és ne tartsd vissza a gyászodat. Mindenki meg fogja érteni.

2016. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Mi történt vele?
2016. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet kiírni magadból a fájdalmadat! Sokat fog segíteni, és idővel jobb lesz! Fogadd részvétemet!
2016. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Részvétem,az előttem válaszolók már leírták a lényeget.Nagyon fiatal volt a testvéred, sajnálom:(
2016. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,már csak azt is,hogy egyáltalán ír ide és nem lapoz tovább.

Nem hittem volna,de az hogy le irtam hogy mit gondolok,és mit gondoltam rola sokat segitett.Mostmár mindig arra gondolok hogy fent van a mennyben és szerzett uj haverokat,és játszik a gépen.

2016. dec. 18. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!