Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te adnál neki pénzt?

Te adnál neki pénzt?

Figyelt kérdés

A testvérem áltaban mindig akkor keress,ha kell valami,(legtöbbször pénz) amúgy nem igazán.

Most ismét kért pénzt,hogy találkozhasson a barátnőjével.Munkája nincs de mentségére tovább akar tanulni majd,mert leadta a jelentkezését.Te adnál neki?


2017. febr. 21. 21:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Menjen el inkább dolgozni ébérért napi 8 órában mint hogy adjak neki.
2017. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%
Én ha megtehetném adnék. Azért az se mindegy hogy milyen az anyagi helyzeted. Lényeg a lényeg én adnék.
2017. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem okoz gondot, akkor adnék.
2017. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert 23 éves, ideje felnőnie, ne rajtam élősködjön.

De egyébként 18-23 mit csinált? Dolgozott? Mert akkor kell lennie pénzének, ha meg csak verte otthon, így járt.

2017. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Adnék, de feltételèrt cserèbe. Mosogasson el, vágja le a füvet, stb. Ha úgy már nem kell, akkor sajnálom. Az a legegyszerűbb ha valaki ölébe pottyan a pénz, de ez elég ritka, így legalább "ráneveled" , hogy a pénzért tenni kell.
2017. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem 11 éves öcsém. Ha nagyon nagy bajban lenne egyszer, akkor kisegíteném párszor. De ha folyamatos kéregetés lenne, és nem látnám hogy fejlődik az élete, nem adnék többet.

Bar én már most látom rajta hogy nem az a henyélős lusta típus, leszámítva a tanulást. :"D Nem hiszem bármikor előfordulna ilyen, de ha mégis, akkor adnék. EGY IDEJIG! Ha látnám hogy közbe tesz a saját helyzetéért. Ha nem látnám, max 3-4szer segíteném ki. Tudom nehéz nemet mondani, és ha sokszor támogatod anyagilag, tanulj meg nemet mondani, mert azt fogja hinni hogy tőled bármit kérhet. Ne engedd, mert még fiatal.

2017. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

"EGY IDEJIG! " ???


Te jó ég........

2017. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

És azért nem dolgozik, mert tovább akar tanulni MAJD? Más pont ezért szokott dolgozni...

De ha van akit le tud húzni, hülye lenne.

2017. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Jaj hagyjuk már ezt a testvérek csak egymásra számíthatnak dumát...ja aztán az egyik nyájasan segít, mindig többet, miközben a másik csak vesz, vesz, de nem ad.

Tudom miről beszélek, tesóm is ilyen, akkor keresett, amikor kellett neki valami, egy igazi önző ember. Anya pénzéből utazgatott a csajához, de neki kellett menő ruha is, hát tőlem kért pénzt én meg birka adtam neki. Aztán mindig több kellett neki, negyedik után mondtam, hogy oké ennyi. Elkényelmesedik, ha látja, hogy mindig van, aki kirángatja a szarból.

NE ADJ NEKI.

2017. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Igazság szerint évek óta segítek neki csak már kezd rosszul esni,hogy tényleg csak akkor keress. A beszélgetésünk is annyi pl:ha interneten beszélgetünk,hogy én kérdezek ő válaszol.Ha megkérdezem,hogy van :jól..ennyi,semmi és te?De ha kell valami neki azonnal szinte már zaklat,hogy oldjam már meg valahogy,hogy adjak pénzt vagy vigyem el valahová vagy bármi.

Eddig tanult,majd dolgozott,de kirugták mert sokat hiányzot.

Szinte nincs mit ennie sem,ezért sajnálom. Azt viszont nem veszem észre rajta,hogy elakarna nagyon menni dolgozni.

2017. febr. 22. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!