Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te adnál neki pénzt?

Te adnál neki pénzt?

Figyelt kérdés

A testvérem áltaban mindig akkor keress,ha kell valami,(legtöbbször pénz) amúgy nem igazán.

Most ismét kért pénzt,hogy találkozhasson a barátnőjével.Munkája nincs de mentségére tovább akar tanulni majd,mert leadta a jelentkezését.Te adnál neki?


2017. febr. 21. 21:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem vagy normális. Fel se kellett volna tenni ezt a kérdést, ha kicsit is okosabb lennél.

Kirúgták, mert hiányzott.

Mindig mástól kér, téged le se sz*r, stb., stb., No comment. Sajnos te sem vagy valami túl okos. Hamarabb megsajnálok egy sarki koldust, mint a te ingyenélő harapófogóval kell kihúzni belőle a szót is, hogy nagy kegyesen válaszoljon tesódat.

2017. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki szerintem.Az ilyen emberek,akiknek sosem kell igazán feleleősséget vállalniuk, mindig van egy hülye aki kisegíti őket, nem jutnak előre az életben.

Én megmondanám neki,hogy nekem sincs sok, nem tudok adni.Én is munkáért kapom a pénzem, ha neki is kell,akkor menjen el dolgozni.És segítenék neki önéletrajzot írni vagy beajánlani valahova.

Ennyi.

Ha jó viszonyotok lenne, érdekelnéd és nem is lenne egy lusta ,semmirekellő,akkor azt mondom oké, segíts neki,hogyha kell.Pl ha tényleg tanulna,mellette diákmelózna ,akkor egy kicsivel támogatni belefér,amíg tanul.

De így,hogy gyakorlatilag egyiket sem csinálja, nem segítenék.

Egyetem mellett is azt akarja,hogy végig te tartsd majd el,vagy mi?

2017. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
ez nem is testvér,hanem egy lúzer ingyenélő fässzopó... én nem adnék neki 1 kanyit sem.
2017. febr. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

# 19 válaszoló vagyok. Tudom, ez nagyon rossz érzés, mert akármekkora link alak, a testvéred. De sajnos eljön egy bizonyos pont - és nálad is ez bőven eljött, amikor már nem számít a vérkötelék és ő csak egy link alak a sok közül. Az önzetlenség is addig "jó", amíg magadnak nem ártasz vele nagyon, de itt már a te életed is veszélybe került (átvitt értelemben). Egy életed van és ezt nem szabad feláldoznod egy önmagán segíteni képtelen emberen. Persze vannak esetek, amikor adott ember depressziós vagy más mentális baja van, olyankor nyilván az ember elnézőbb. De gyakrabban derül ki, hogy az ilyen link alakok egyszerűen csak leszarják a dolgokat, hiszen úgyis mindig van, aki segít nekik. :(

Sajnos muszáj megkeményíteni a szívünket, mert míg ő elvegetálgat addig te szorongsz az ő hülyeségein is.

2017. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nekem 20 éves a testvérem és ha szüksége van rá és tudok is adni persze h adok.
2017. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 25


Te sem olvastad el a kérdést ember.

2017. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdezo ne hallgass az ilyen önjelölt idiótákra, hogy jóój adjál neki, a tesód, ezek bakker fel sem fogták a kérdést, csak a kis burokvilágukból írogatnak.

Ne legyél önkéntes pénzautomata, mert a jövőbeli családod is megszívja majd.

2017. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!