Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintem beteges lesz amit...

Szerintem beteges lesz amit írni fogok, de kérlek ne ítéljetek el nemtudom mi történik pontosan. Hasonló helyzete van itt valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval arról van szó, hogy van egy féltestvérem (húgom) aki most 20 éves. Én 25 vagyok. 5 éve találkoztunk először életünkben és azóta nemtudom kiütni a gondolatot a fejemből. Rá kellett jönnöm - igen tudom most jön az amiért elküldötök a csába - hogy vonzódom hozzá.


Gyönyörű talpraesett okos lány. Az ő fejében gondolom hasonló meg sem fordult soha, de én szexuálisan vonzódom hozzá. Ez olyan dolog, hogy mi nem is tudtunk egymásról majdnem, hogy 2 évtizedig. Tehát én nem tudok úgy tekinteni rá, mint testvérre. Számomra ő egy ideális nő akihez vonzódom és többször is elfantáziálgattam rajta, hogy azt csináljuk. Soha nem fogom merni elmondani neki, sőt senkinek sem, de ha találkozunk iszonyatosan szorongok emiatt. Mit tegyek? Kérlek kíméljetek meg a verd ki és szerezz egy barátnőt azonnal opciókkal. Köszi. :)



2017. máj. 22. 19:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez művészembereknél elég gyakori, a saját vértestvérrel való nagy szerelem és házasság is. Lehet, hogy lelki társak vagytok és ezért is vonzódsz hozzá ösztönösen ennyire. Nyugi, szerintem sok emberrel megesett már hasonló szitu, még ha nem is vállalja fel. Egyébként hogy ennyire szorongsz és félsz ez miatt, az nem normális szerintem. Egyszerűen csak ismerd azt fel, hogy egy ilyen típusú lány minden tekintetben megfelelne neked és keress hasonló nőket. Az már jó, hogy felmérted az igényeidet. Remélem valóban nem csak szexuális hanem reális alapokon is átgondoltad a dolgot. Nem csak a full ösztönök világa... viszont arról tényleg tegyél le, hogy lefekszel vele vagy valami hasonló... ha már nem pumpál benned annyira a vér és reálisan, földhöz ragadtan átgondolod ezt az egészet, rá fogsz jönni, hogy nincs értelme és nem szabad ezt csinálnod... ha meg egy hasonló nagyon vonzó lány betoppan az életedbe, könnyű lesz felejteni, várd széles karokkal... :)
2017. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
"Soha nem fogom merni elmondani neki, sőt senkinek sem" Akkor semmi gond. Nagyon sok embernek vannak titkos kivánságai, de tudja, hogy nem élheti ki, max. ábrándozik rola néha amikor kiveri. Ez igazán nem baj ha elfogadod, hogy ez csak egy ábrándozásra jo.
2017. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
5%
Unokatesómnak én is felajánlottam, majd a rosszallása után hozzátettem, hogy csinálhatjuk kotonnal is, ha fél a gyerektől :-)
2017. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Béna helyzet, de szinte kötelező. A pszichológusok tudnak róla, hogyha valaki felnőttként ismeri meg a testvérét, akkor különösen erősen vonzódik hozzá. Ha együtt nőttök fel, 6-7 éves korig találkoztok, akkor az alomtársat, tesót látod benne. Ha később, főleg ha fiatal felnőttként találkoztok, akkor csak azt érzed, hogy ez az ember hihetetlenül passzol a te családodba, jó vele lenni, jó a szaga, kiérzed rajta a hasonló genetikai anyagot.

Pont azért keress fel egy pszichológust, mert ők aztán nem ütköznek meg ezen és remélhetőleg tudnak valami jó tanáccsal szolgálni azon kívül is, hogy normális és emberi érzéseid vannak, bár tény, hogy nagyon kellemetlenek.

Ha nem mész el segítségért, akkor csak a tudatos elkerülés marad.

2017. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12%

" Kérlek kíméljetek meg a verd ki és szerezz egy barátnőt azonnal opciókkal. Köszi. :)"


Azért MIÉRT?? Mi az oka annak, hogy neked PONT ez a lány kell, és nem akarsz/nem találsz mást??? Ez nekem ilyen "hárító" magatartás: DIREKT csinálod ezt tudat alatt, mivel tudod, hogy tök esélytelen bármi is, így MENTEGETVE saját magadat, hogy miért nincs barátnőd! És miért nem "találsz"...


Ezen NAGYON mélyen gondolkozz el kérdező, mert úgy érzem, hogy hárítod még annak a lehetőségét is, hogy ISMERKEDJ, akarj ismerkedni másokkal!


Ezért találta ki tudat alatt ezt az agyad... Ez egy "önvédő" mechanizmus annak megindokolására, hogy MIÉRT NE legyen barátnőd.

2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


8-as voltam.


Elfelejtettem javasolni a pszichológust.

- Közben már megtették mások.

Egyetértek.

2017. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó!

Azért tettem hozzá, mert tavaly írtam már ki ezzel kapcsolatban kérdést, de csak ilyen mocskolódó "verd ki" " meg menj el ku**rvázni" és társai szintű kommenteket kaptam. Egyébként sajnos februában ért véget egy 8 hónapos párkapcsolatom. Egész eddigi életem során 5 barátnőm volt, de akivel tényleg szerelem volt köztünk azzal a lánnyal már évek óta nemtudom mivan. Vége lett. Viszont már akkor is a húgommal való találkozás után amikor mentem haza barátnőmhöz nem is ott jártam...hanem teljesen összezavarodva valahol, mintha "megcsaltam" volna vagy hogy fogalmazzak, mintha egy másik nőnél jártam volna és otthon vigyorognom kellett volna, hogy persze szívem minden rendben nem semmi különös nem történt. De a maga nemében igenis történt! Lehet, hogy akkor beleszerettem a húgomba aki a féltestvérem... nem tudom, hogy miért érzem ezt. Van, hogy lejjebb csillapodnak az érzések elfelejtem amíg elfoglalt vagyok, de éjszakánként is arról szoktam ábrándozni, hogy mi lenne, ha csak pettingelnénk mert úgy alakulna...egy kozos nyaraláson vagy akárhol...pedig tudom, hogy helytelen cselekedet lenne, de mégis...az illata a szemei a mimikái a hangja. Szorongok ha találkozunk, mert félek attól, hogy elszólom magam.

2017. máj. 22. 21:03
 18/28 anonim ***** válasza:
38%
Nappal hugom, éjjel dugom. :D
2017. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
8%
szerintem nem beteges, és nincs ezzel semmi gond, amig csak fantáziálsz és soha nem lépsz ennél tovább! Rengeteg ember cipel sokkal nagyobb bűnös vágyakat a lelkében
2017. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd el pszichológusnak, nem fog zárt osztályra küldeni, mivel nem vagy elmebeteg. Csak megkönnyebbülsz attól, hogy van kivel megbeszélni és nem magadat rágod. Segít túljutni rajta.
2017. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!