Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintem beteges lesz amit...

Szerintem beteges lesz amit írni fogok, de kérlek ne ítéljetek el nemtudom mi történik pontosan. Hasonló helyzete van itt valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval arról van szó, hogy van egy féltestvérem (húgom) aki most 20 éves. Én 25 vagyok. 5 éve találkoztunk először életünkben és azóta nemtudom kiütni a gondolatot a fejemből. Rá kellett jönnöm - igen tudom most jön az amiért elküldötök a csába - hogy vonzódom hozzá.


Gyönyörű talpraesett okos lány. Az ő fejében gondolom hasonló meg sem fordult soha, de én szexuálisan vonzódom hozzá. Ez olyan dolog, hogy mi nem is tudtunk egymásról majdnem, hogy 2 évtizedig. Tehát én nem tudok úgy tekinteni rá, mint testvérre. Számomra ő egy ideális nő akihez vonzódom és többször is elfantáziálgattam rajta, hogy azt csináljuk. Soha nem fogom merni elmondani neki, sőt senkinek sem, de ha találkozunk iszonyatosan szorongok emiatt. Mit tegyek? Kérlek kíméljetek meg a verd ki és szerezz egy barátnőt azonnal opciókkal. Köszi. :)



2017. máj. 22. 19:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felnőttként találkoztam az addig soha nem látott féltestvéremmel,nekem is volt 1-2 kósza gondolatom :) Miért is ne lett volna ? Egykeként nőttem fel,nem tudom milyen a testvéri szeretet,a férfit láttam benne.Persze ennyire nem mélyedtem bele mint te,csak átcikáztak gondolatok a fejemben,és nem is lettem volna képes vele bármit csinálni igaziból.
2017. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Van másik ezer nő a földön... Fenn áll a vérfertőzőzés veszélye...Hmm próbáld meg nélküle elképzelni az életed...ebbe csak te tudsz segíteni magadon sorry
2017. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

érthető a dolog.


szerintem nincs értelme foglalkozni vele, vérfertőzés, viszonzatlanság... ignorálás, és kapcsolatmegszakítás segíthet.

2017. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Lehet azert is vonzodsz hozza annyira es kergeted a vagyakat, mert o egy tiltott gyumolcs, egy megfoghatatlan vki. Egy idealt formaltal belole...ami baj.
2017. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A jelenség mással is előfordult már, itt van róla cikk:

[link]


Szóval nem fog kiakadni a pszichológus, hallott már ennél durvábbat is, de ha anonim akarsz maradni, van fórumuk is:


[link]


Hátha ők tudnak segíteni, bár nem tudom pontosan, mi van a fórumon, regisztrációhoz kötött. Sok sikert a leküzdéséhez!

2017. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem beteges, nem egyutt nottetek fel, teljesen idegenek voltatok idaig egymas szamara, onakaratodon kivul vonzodsz hozza, na es? Nem a te hibad, viszont sajnos jol nem tudsz kijonni belole, mivel a feltestvered. Nem kell elitelni emiatt, szimplan csak nem lenne ennek jo vege szerintem ne akarj belemenni semmibe
2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajnos nem alakult ki benned a vérségi kapcsolat tudata, mivel 20 évig nem is ismerted.

Nos, pszichológus és tudatos gondolkodás.

2017. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia. Én megértelek Téged. Valamikor tizenévesen szerelmes lettem egy fiúba akiről kiderült, hogy Anyukám unokatestvére. A fiú testvéreit ismertem, de nem jártunk soha egymásnál, én nem is tudtam a létezéséről. Néhányszor láttam az utcán, de már első látásra beleszerettem. Aztán iskokaváltás volt, ugyanabba a suliba kerültem ahová ő is járt. Mikor megtudtam, hogy ki ő teljesen magamba fordultam. Legalább két évig szerettem titokban. Nem tudtam más fiúhoz közel kerülni hiába akartam. Aztán jó néhány év eltelt mire beleszerettem valakibe és azt a fiút teljesen kivertem a fejemből. Ha most felnőtt fejjel belegondolok, hogy egy rokonomba voltam szerelmes egyenesen a hányinger jön rám. Én is azt mondom Neked, hogy ha csak mostohatestvérek lennétek nem lenne gond, de így még ha a lány is érezne valamit olyasmit, mint Te, később megbánnátok. Ez a ,kapcsolat' már mikor megfordult a fejedben akkor halálra volt ítélve. Semmiképp ne mondd el neki, mert Te is rátalálsz majd arra a nőre aki tényleg neked lett teremtve és ha elmodanád elveszítenéd a testvéredet akire később ha testvérként lenne rá szükséged nem lenne. Lehet az én történetem annyira nem érdekel Téged, de az én szerelmem is viszonzott volt, Anyukám szerint is aki bele volt betegedve, hogy kibe szerettem bele. De ez ilyen gyűlölve szeretlek volt, szerintem mindketten próbáltuk távol tartani a másikat magunktól. Persze ahogy egymásra néztünk mindent elárult. És az egészben azt sajnálom, hogy jó lett volna akkoriban egy unokatesó féle, de már soha nem lesz erre lehetőség, elsodródtunk egymástól. Igaz őt elvesztettem, de nekem lett a legjobb, legédesebb, legimádnivalóbb férjem és legcsodásabb gyerekeim. Ha letz volna annó valami azzal a fiúval undorodnék magamtól.
2017. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!