Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy kezeljem a helyzetet?

Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Anyukám és apám kapcsolata kicsit rövid volt, kb 3 hónap. Abból a kapcsolatból születtem én. Apám, soha nem látott, nem is akart, soha semmit nem kaptam tőle, nem is fizetett utánam soha semmit. Egyszóval soha nem volt az életem része és most már nem is akarom, hogy az legyen. Anyukám teljesen egyedül nevelt fel. Nem sokkal anyum után lett egy nője, akit elvett és onnan is született egy gyerek, egy fiú. Én ezt mindvégig tudtam, de nem voltam sosem kíváncsi rájuk, ahogyan most sem. Viszont most megkeresett a féltestvérem. Nem tudom hogyan tovább. Az anyukámnak is elmondtam és ő teljes mértékben rám bízta a döntést.
2017. máj. 26. 00:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem jól sült el a dolog. De anyukád sokkal jobb munkát végzett gyereknevelés területén, mint az utódja. Arról hogy milyen apád van pedig nem tehetsz. Se ő, se a féltestvéred viselkedése nem téged minősít.


Ne vedd a lelkedre, de innentől tudod, hányadán álltok. Te megtetted a tőled telhetőt. Testvért apát nem választhatsz, barátot igen. És nagyszerű édesanyád van.

2017. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!