Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hugommal? 13f

Mit csináljak a hugommal? 13f

Figyelt kérdés
Kedden lesz mindkettonknek osztalykorandulas..o 5.es en 7.es vagyok..Es tudom h nagyon gaz de nincs telefonunk.Anyat ma megkertem h hagyj vigyem el a telefonjat majd kedden..es erre a hugom,elkezd sikitozni h o akarja elvinni, es ő 2 honappal ezelott mar kijelentette..Tehat en 7es fiu vagyok o meg 5es lany,es ő azt akarja, hogy en semmit se vigyek ő meg anyukank telefonjat hagyj vigye..Mit tegyek?
2017. jún. 3. 13:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó vagyok, én is voltam már amúgy olyan táborban, ahol bizony begyûjtötték a mobilokat és elzárták a páncélszekrénybe. Egy-két gyökér kivételével senki sem balhézott és természetesen mindennap visszakaphattuk egy idõre esténként, hogy beszélhessünk a szüleinkkel. Utána valóban le kellett adni, de ezt bevallom, nem bánom, mert helyette a tábortũz körül ülve beszélgetett mindenki és nem a fészbúkot meg egyebeket csesztette.
2017. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
12%
Most ugye anonimus itt mindenki. Kíváncsi vagyok hogy aki szerint teljesen felesleges egy mobil az osztálykiránduláson ma mivel foglalkozik és mennyit keres. Komolyan kíváncsi vagyok, hogy akik ilyen véleményen vannak, mégis kicsodák.
2017. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
18%
Óvónő vagyok. Nem értem ez miért releváns,nem csak a szakmunkások fogják neked azt mondani,hogy fölösleges,hanem minden normális ember,aki látott már közelről gyereket,vagy volt gyerek és táborozott.
2017. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
49%
"mégis kicsodák". hát,nem azok akik a budin is a sznepcsetet tolják és még a reggelijüket is kiposztolják fb-ra. azok valószínűleg a gyerekeiknek is ezt tanítják,és Sanyika előbb kap ájfónt mint hogy beszélni tudna.
2017. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
59%

Minek az osztálykirándulásra egyáltalán mobiltelefon? Amikor én ilyen idős voltam még nem is volt a gyerekeknek mobilja, csak a felnőtteknek, és közülük sem mindegyiknek! Elmentünk 2-3 napra kirándulni, jól éreztük magunkat, aztán hazajöttünk. Eszünkbe sem jutott, hogy időközben haza kéne telefonálnunk.


31/N

2017. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, itt hirtelen mindenki óvónő, tanár, orvos, pzichológus, ügyvéd... mikor mi. ;)
2017. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
50%

Nem nézed ki egy számodra ismeretlen emberből,hogy képes elvégezni 4 év egyetemet,mi? Jó,akkor hajléktalan vagyok. Vagy közmunkás. Az ezelőtt ideíró tanár is biztosan a híd alól wifizik titokban.


A vélemények továbbra is 90/10%-ban arról szólnak,hogy mi a francnak egy gyereknek telefon a táborba,amikor arról szólna hogy kimegy a természetbe és élvezi esetleg,nem a telefonját zombulja még ott is,játszik a többiekkel,túrázik stb. Elcseszett egy felfogása van a mai gyerekeknek. Arról van szó,hogy az anyjuk telefonját akarják elvinni. Akkor hogy is hívnák fel? Biztos azért akarják amúgy is,véletlenül sem azért,hogy egész nap fészbukozzanak..

2017. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy mindenki csöves. Csak annyira átlátszó, hogy amikor egy kis személyeskedésre kerül a sor, hirtelen mindenki kompetens a témában :))
2017. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy nem a telefon-ellenes válaszolók kezdtek személyeskedni, hanem az a bizonyos nagyon jó családban felnőtt diplomás mérnök - aki szerint mindenki más fejlődésellenes ősember, ráadásul nemtörődöm-lesz*rom családból származik, aki minimum farkasok között nőtt fel, mert nem azt tartja legfontosabbnak, hogy legyen telefon a gyereknél... :)

Na _ez_ a személyeskedés, nem a leírt érvek. Én speciel az ő személyéről egy pillanatig sem alkottam véleményt, csak a saját tábori tapasztalataimat osztottam meg, ha már elmentünk ebbe az irányba.


Egyébként a pontosítás kedvéért - bár jeleztem korábban is -, nem tanár vagyok, hanem szociálpedagógus. Most már mondhatod, hogy nem vagyok kompetens, tessék. :P

2017. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
88%

Na most akkor én meg megkérdezném, hogy milyen jogon jön valaki ahhoz, hogy személyeskedni kezdjen egy olyan kérdésnél, ahol a legkevésbé sincs szükség erre? Milyen alapon osztályoz valaki embereket a fizetésük alapján (a fentebb érdeklõdõ válaszoló), talán egy szegényebb ember véleménye már nem számít, nem ugyanolyan értékû, mint a bankigazgatóé?

Üdv

egy csóró, diákmunkázó egyetemista

2017. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!