Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hugommal? 13f

Mit csináljak a hugommal? 13f

Figyelt kérdés
Kedden lesz mindkettonknek osztalykorandulas..o 5.es en 7.es vagyok..Es tudom h nagyon gaz de nincs telefonunk.Anyat ma megkertem h hagyj vigyem el a telefonjat majd kedden..es erre a hugom,elkezd sikitozni h o akarja elvinni, es ő 2 honappal ezelott mar kijelentette..Tehat en 7es fiu vagyok o meg 5es lany,es ő azt akarja, hogy en semmit se vigyek ő meg anyukank telefonjat hagyj vigye..Mit tegyek?
2017. jún. 3. 13:15
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Szép kis vitát csináltazok egy egyszerű kérdésből xD.Mindenestre koszonom a valaszokat!
2017. jún. 4. 12:03
 32/45 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, tényleg eltértünk a témádtól. :)

Mi a helyzet? Sikerült leülni anyuval telefon-ügyben?

2017. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%

Pár évvel ezelőtt (akkor 13-14 voltam) osztálykiránduláson pár barátommal eltévedtünk, lemaradtunk a csoporttól. Külföldön voltunk, valami hegyen mászkáltunk. (Az osztályfőnök bácsi valamiért behisztizett, ő jól "tovaszállt", az egész osztályra tett, nekünk meg az egyik barátnőnk majdnem leesett jó mélyre, a patakba [ja, igazán biztonságos hely]. Mi ezért is maradtunk le, hogy segítsünk neki, fájó bokával nehézkés mászkálni.)


Az volt a szerencsénk, hogy volt nálunk mobil: felhívtuk az egyik osztálytársunkat, aki meg tudta állítani a tanárt, hogy a busszal se hagyjon minket ott (...)

(Ui.: A kivezető utat így is külföldiek segítségével találtuk meg. [Több leágazás is volt...])


Szóval, a mobilt nemcsak menőzésre és snapchatre lehet használni osztálykirándulásokkor. Le lehet pontozni és kötekedni.

2017. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
59%
#33 Ennek a létjogosultságát senki nem vitatta. Viszont az ilyen vészhelyzetekre pont elég a "butatelefon". Ezt a megoldást többen javasolták az eredeti kérdésre is, hogy vigyenek mindketten valami régi vackot a fiók mélyéről, avagy a jövőbeni hasonló esetekre érdemes beszerezniük valami nyomógombos cukiságot. :)
2017. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%
33-as, ha visz valamelyik, akkor meg felmerül a kérdés, hogy az anyuka mégis melyik karjába harapjon? A másik gyerek ugyanúgy kerülhet bajba és kellhet neki a mobil.
2017. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Anyának meg apának is 2 mobilja van..anya nekem adja az egyket apa meg a tesomnak az ovet..Es azert kell a telefon mert 3 orat fogunk buszozni es mindenki nyomogatni fogja a telefonjat,en meg ott unatkoznék...De azert koszonom a valaszokat!
2017. jún. 5. 09:48
 37/45 anonim ***** válasza:
Megmondtuk. Nem biztonsági okból kell egy ekkora gyereknek,nyilván. Fiam,kártyázásról,olvasásról,beszélgetésről,alvásról,éneklésről,szóláncról hallottál-e már? Mikor mi jártunk táborozni ezek voltak,és jól szórakoztunk. Azért 3órába senki nem halt még bele telefon nélkül sem. (Én 4 és felet vonatozok a nagyszüleimhez amikor látogatóba megyek.)
2017. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#37 Abban igaza van a srácnak, hogyha a másik 28 gyerek is a telefont backurálja, akkor ő aztán hiába akar szóláncozni meg énekelni, nincs kivel...

Sajnos itt az egész generáció van elrontva ilyen módon, a kérdező kérdésfeltevéséből is látszott kapásból, hogy baromi ciki, hogy nincs telefon - ergo mindenki másnak van, máskülönben miért lenne gáz?

Ez ellen kollektíve tudna tenni a kísérő tanár, de nyilván nem fog, a buszon nem, akkor sem, hogyha amúgy maga is telefonellenes.


No mindegy. A lényeg, hogy megoldódott a probléma, ügyesen elrendeztétek, így neked meg a húgodnak sem lehet oka panaszra. :)

Jó szórakozást holnapra!

2017. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Amúgy a butatelefon ötletet én is támogatom,mert az sokáig bírja és arra tökéletes,amire kell,pl rátelefonálni az ofőre,otthoniakat elhívni.

Amúgy nem jutott eszedbe,hogy lehet újságot is olvasni,vagy könyvet?

2017. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
*felhívni
2017. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!