Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hugommal? 13f

Mit csináljak a hugommal? 13f

Figyelt kérdés
Kedden lesz mindkettonknek osztalykorandulas..o 5.es en 7.es vagyok..Es tudom h nagyon gaz de nincs telefonunk.Anyat ma megkertem h hagyj vigyem el a telefonjat majd kedden..es erre a hugom,elkezd sikitozni h o akarja elvinni, es ő 2 honappal ezelott mar kijelentette..Tehat en 7es fiu vagyok o meg 5es lany,es ő azt akarja, hogy en semmit se vigyek ő meg anyukank telefonjat hagyj vigye..Mit tegyek?
2017. jún. 3. 13:15
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Oda vissza összesen 6 ora..bem fogok tudni 6 oran keresztul olvasni.. ._.
2017. jún. 5. 14:22
 42/45 A kérdező kommentje:
Nem*
2017. jún. 5. 14:22
 43/45 anonim ***** válasza:

Pedig jó is az. :) Persze nyilván, ha nem szeretsz olvasni, akkor hiába.

Nekem még a zenehallgatás a másik, ami "kötelező" volt utazásnál gyerekként, és hogy őszinte legyek, a mai napig az - na látod, ez egy jó érv a telefonra! ;)

Igaz, mikor én voltam kamasz, még discman meg mp3 lejátszó volt, szóval ahhoz se kellett telefon. :) De ez már csak az én "öregségem" kára.

2017. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Igen,a zene miatt is szeretnék telefont vinni :)
2017. jún. 5. 15:43
 45/45 anonim ***** válasza:
Nekünk osztlykirándulásra tilos! volt a telefon, mert különben a sok hülye álló nap azt nyomta volna.
2017. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!