Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg én vagyok a nemnormáli...

Tényleg én vagyok a nemnormális ez végett? 17/f

Figyelt kérdés

Tesómmal aki 16/f délelőtt számítógépes játékot játszottunk. Én az ágyamon feküdtem, a laptopom előttem, ő pedig az asztalnál. Mikor én nyertem annyira ideges lett hogy odafordult hozzám, majd falhoz vágta a laptopomat és még párszor rá is taposott. (teljesen tönkrement)

Utána meg még ordibált is velem, lemondott mindennek, mire én felugrottam, párszor rendesen orrba vágtam, és kb ott ütöttem ahol értem.

Most az ügyeletes orvos szerint eltört az orra és talán gyenge agyrázkódása is van.


Nem ez volt az első ilyen húzása, már többször is kárt tett valamimben (telefon, tv...).

Most komolyan én vagyok a hibás amiért egy kicsit megagyaltam ha már a szüleink nem voltak képesek megnevelni őt?



2017. szept. 16. 16:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Te sem viselkedés helyesen.
2017. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát attól jobb ember nem lesz mert megvered... Dühkezelés kéne mindkettőtöknek, ez nem normális. Szüleitek egyikőtöket sem nevelték meg rendesen
2017. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy elég bosszantól tud lenni ha valaki tönkreteszi valamidet (jelen esetben a laptopod) ami azért nem kevés pénz de a késöbb komoly bajba kerülhetsz egy ilyen hirtelen felindulásból 8 napon túl gyógyuló sérülés okozás miatt. Nem mondom, hogy megérdemelte de azt se hogy nem. Viszont az öcsédnek is érdemes lenne kezeltetni ezeket a dührohamokat, főleg egy számítógépes játék miatt.
2017. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten forrófejűek, hirtelen haragúak, agresszívek vagytok, a tesód még jobban, de te is.
2017. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a FIFA
2017. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem "ez végett", hanem emiatt.
2017. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Bolond, agresszív kölykök. Ilyenekből lesznek a bűnözők. Javítóba kéne rakni titeket, üssétek ott egymást.
2017. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, lehet, hogy a testvéred is nagyon bután viselkedett, de te is. Felmérted, hogy nagyobb baja is lehetett volna az öcsédnek? Ha például jobban megsérül, elesik és nagyon beüti a fejét? Akár maradandó problémája is lehetett volna. Egy játék miatt nem szabadna így viselkednetek, sőt más dolgok miatt sem!
2017. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Nagy öröm lehet a mai nap a szüleidnek. Két ekkora kamasz idiótát... mindketten nevelésre szorulnátok erősen.
2017. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vagyok hirtelen haragú, már jó ideje tűröm a hülyeségeit. Az, hogy ha neki éjjel nem megy a játék mert én épp egy filmet húzok le és kihúzza a netkábelt ami a szobámba megy, vagy volt már hogy elvégta... Ezen már fel sem csesződöm, fogom a fogót és rakok egy új dugót a kábelra.

Azért arra figyeltem hogy ne legyen nagyobb baja, az ágyra dobtam őt mielőtt megütöttem volna.

De mint mondtam nem vagyok hirtelen haragú, de már nagyon régóta tűröm, és most már nagyon elegem lett.

Idén nyáron vettem a laptopomat a diákmunkás pénzemből, kerek 2 hétig használhattam is....

2017. szept. 16. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!