Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg én vagyok a nemnormáli...

Tényleg én vagyok a nemnormális ez végett? 17/f

Figyelt kérdés

Tesómmal aki 16/f délelőtt számítógépes játékot játszottunk. Én az ágyamon feküdtem, a laptopom előttem, ő pedig az asztalnál. Mikor én nyertem annyira ideges lett hogy odafordult hozzám, majd falhoz vágta a laptopomat és még párszor rá is taposott. (teljesen tönkrement)

Utána meg még ordibált is velem, lemondott mindennek, mire én felugrottam, párszor rendesen orrba vágtam, és kb ott ütöttem ahol értem.

Most az ügyeletes orvos szerint eltört az orra és talán gyenge agyrázkódása is van.


Nem ez volt az első ilyen húzása, már többször is kárt tett valamimben (telefon, tv...).

Most komolyan én vagyok a hibás amiért egy kicsit megagyaltam ha már a szüleink nem voltak képesek megnevelni őt?



2017. szept. 16. 16:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hirtelen haragu, de agressziv barom az igen. Mindkettotoknek kijarna egy egy alapos terapia.
2017. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én egyáltalán nem vagyok hirtelen haragú,"

Értem. Tehát hideg fejjel, puszta számításból gyűrted orrba, mint paraszt az ökrét.

2017. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen f#sza lesz majd amikor együtt ültök valamilyen erőszakos bűncselekményért!
2017. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Netán valaki szó nélkül tűrné, hogy rendszeresen tönkretegye a dolgait? Mert mint írtam nem az első eset, a szép szóra nem hallgat, mindig csak a saját hülyeségét hajtja.


Anyu is megmondta hogy már ráfért volna egy kis büntetés (persze nem ilyen értelemben gondolta mint én csináltam) hanem zsebpénzmegvonás, szobafogság.

De a szobafogsággal sem ér el semmit, mivel nincsenek barátai ezért nem is jár sehová, csak otthon ül.

Azért is mindig balhézik hogy én eljárok hétvégente (szombat este/éjjel jönnek értem a haverok és megyünk), míg mivel neki nincsenek ezért rohad otthon.

2017. szept. 16. 18:46
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sokan nem turnek. De!

persze nem ilyen értelemben gondolta mint én csináltam

-kb ez lenne a lenyeg. Ocsemnek volt egy ennel durvabb huzasa, es csak egy lenduletes pofont kapott, majd 2 nap utan szent volt a beke, felfogta hol hibazott.

2017. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
„ Azért is mindig balhézik hogy én eljárok hétvégente (szombat este/éjjel jönnek értem a haverok és megyünk), míg mivel neki nincsenek ezért rohad otthon. ” és Z nem jutott eszedbe hogy néha magaddal vidd az öcsédet? Lehet jól esne neki, ha valaki foglalkozna vele, ha már a szüleitek hagyták így elkallódni!
2017. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Vittem már magammal nem egyszer, de egész este csak arról dumált hogy csgoban milyen statja van, meg ilyen meg olyan játékkal játszik. Amikor meg hazajöttünk mást nem csinált, csak azt hajtotta anyának hogy "képzeld ezt meg azt ittak, xy cigizik, meg hogy milyen csajok voltak ott, kivel csókolóztam... mindenről beszámol, aztán még elvárná hogy magunkkal vigyük bárhová is.
2017. szept. 17. 13:18
 18/22 anonim ***** válasza:

Én se örülnék,ha valaki a falhoz qrná a laptopomat,de akkor se agyalnám meg ennyire,letudnám egy sheggberugással.

Mondjuk én már valahogy előbb jeleztem volna neki,hogy hagyja abba,mert ebből baj lesz.

2017. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Meg tudom érteni, egyesekbe beleszorult egy felbőszített medve dühe, de próbálj gondolkozni előtte, hogy " basszus, a múltkor majdnem letéptem a fejét" és visszafogni magad. Nem azt mondom, hogy menj le kutyába, hanem találj valami más módot a kezelésére a dühnek meg az öcsédnek. Nekem is voltak hasonló gondjaim, sokszor vannak is, de próbálom visszafogni magam.

Amúgy meg próbáld meg kirángatni a gép elől, mert ott cseszi el az életét egy széken ülve, meg a játék is agresszívvá teheti, ha olyan fajta ember és mondjuk rengeteget játszik.

2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%
Szegeny laptop :(
2017. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!