Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg én vagyok a nemnormáli...

Tényleg én vagyok a nemnormális ez végett? 17/f

Figyelt kérdés

Tesómmal aki 16/f délelőtt számítógépes játékot játszottunk. Én az ágyamon feküdtem, a laptopom előttem, ő pedig az asztalnál. Mikor én nyertem annyira ideges lett hogy odafordult hozzám, majd falhoz vágta a laptopomat és még párszor rá is taposott. (teljesen tönkrement)

Utána meg még ordibált is velem, lemondott mindennek, mire én felugrottam, párszor rendesen orrba vágtam, és kb ott ütöttem ahol értem.

Most az ügyeletes orvos szerint eltört az orra és talán gyenge agyrázkódása is van.


Nem ez volt az első ilyen húzása, már többször is kárt tett valamimben (telefon, tv...).

Most komolyan én vagyok a hibás amiért egy kicsit megagyaltam ha már a szüleink nem voltak képesek megnevelni őt?



2017. szept. 16. 16:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menjetek el sportolni.
2017. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Legalább jó statod volt ? :D
2017. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!