Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lenne a helyes döntés?

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Húgom, aki 12 éves, nyáron szeretne menni egy iskola által szervezett kirándulásra, ahova 1 hétig mennek Romániába. Anyukám és apukám nem engedi el, mert: ha valami baja van, nem tudnak érte menni, akármi baj történhet, stb. Mondtam anyukámnak, hogy szerintem el kéne engedni, hogy szórakozhasson és élményeket szerezzen, de tiltakozik tovább.


Ti elengednétek a saját lányotokat, ahol lesz több tanár is?



2018. máj. 15. 17:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai kórussal voltunk kint Erdélyben néhány napot és senkinek semmi baja nem lett. Nem értem, miért ne lehetne, én a 12 éves húgommal voltam ott és mindketten nagyon élveztük. Utána lehetőség adódott Törökországba utazni egy testvér kórushoz, oda viszont nem engedtek el a szüleim, azóta sem bocsájtottam meg nekik, hogy megfosztottak ettől az élménytől. Az osztálytársaim közül többen elmentek és ott sem volt semmi probléma. Mindkét helyen családoknál volt a szállás, a közös programok pedig tanári és szülői felügyelet mellett. Ennyi erővel a családdal se menjen nyaralni, mert mi lesz, ha mondjuk Horvátországban elesik és eltöri a kezét.
2018. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!