Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgyhiszem, a testvérem meleg,...

Úgyhiszem, a testvérem meleg, hogy kérdezzek rá? (18+)

Figyelt kérdés
Nem egy hétköznapi kérdéssel állok szemben, ugyanis az elmult napban a testvérem laptopján valahogy odajutottam hogy megnézzem a böngészési előzményeket, mindenre számitottam csak erre nem.. Meleg társkereső oldalak voltak a szemeim előtt. Azt gondoltam hogy csak valami reklám által nyitott weboldal, de biztos akartam lenni benne úgy hogy mélyebbre ástam, megnéztem hogy egy alkalommal volt e ez az előzményekben és sajnos majdhogynem minden elmúlt napban ottvolt a keresések közt.Előzőleg mindig mikor bementem a szobájába furcsa módon viselkedett, hirtelen lehajtotta a laptopot , próbált rejtegetni valamit, én rákérdeztem ugyan hogy mit csinál -csodát várva- de sose mondta el csak hogy mennyek ki , gondoltam hogy csak valamit tanul, és én idegesitem a jelenlétemmel, vagy csak valami titkolt szimpátiával irogat.. Lényeg az,hogy mitévő legyek ? Mondjam el anyámnak és ő kérdezzen valahogy nem tul furakodóan rá PL hogy : "látom hogy mostanába sokszor feszült vagy , és hogy bánt valami, " hasonló szöveggel, vagy én próbáljam meg , amit én kevésbe hiszek jónak ,mert nem fogja komolyan venni, Szépszóval azthiszi hogy ,,baszogatom", mert ő szinte minden nap idegesit engem valamivel (szándékos módon) valamiért úgy gondolom hogy ez annak a jele hogy nem mer megnyilni és nem tudom mi történhet ha nem tudok segiteni rajta

2018. okt. 4. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6%
"pöttyös az inged, b uzi - e vagy??"
2018. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Persze, VÉLETLENÜL kutakodtál az előzményekben. Hagyd békén, ha úgy érzi itt az ideje elmondja magától. Ha mg úgy érzi nem bízhat benned- aminek azért van némi alapja a spionkodásod után-akkor meg nem mondja el. Hiába a testvéred, ez a magánügye.
2018. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
De ebben mi a 18+?
2018. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo, nagyon egy gusztustalan fereg vagy, hogy kutakodsz egy laptopban, ami nem a tied, es meg csak nem is kozos.

Semmi kozod a dolgaihoz. Ha en lennek a tesod, kb csak addig rugdosnalak, amig mozogsz. Ha meleg lennek, ha nem, nincs jogod turkalni abban, ami nem a tied!!!!!

2018. okt. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne rákérdezni vagy elmondani bárkinek is? Miért nem hagyod, hogy a saját tempójában/belátása szeeint coming out-oljon? Tényleg érdekelne a te motivációd.
2018. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem kutakodik mások előzményeiben, viszont a melegséggel nincs baj.

Nem kell segíteni rajta, úgysem tudsz, ha meleg, akkor meleg is marad.


Ha érdekel, kérdezd meg tőle, az-e, de igazából ez az ő dolga, én nem foglalkoznék vele, nem a szexuális orientáció teszi az embert, de nem csoda, hogy egyeseknek elég sokáig tart, míg akár a családjuknak elmondják az ilyesmit. Nem erőltetném semmiképp s nem is pörögnék mások szexuális dolgain.

Biztos akartál lenni benne, a csudába már. Nem kell biztosnak lenned benne, nem a házastársad, nincs a szexualitásához sok közöd.

2018. okt. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy mások bánjanak veled." Te szeretnéd, ha bele turkálnának a magánéletedbe? És ha még szét is kürtölnék? Azért nem mondta el, mert nem bízik meg benned, amire a leírtak alapján oka van. Változtatni nem tudsz a helyzetén, mint ahogy ő sem. Ha akarja, majd elmondja ő, nem kell erőltetni.
2018. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan tudsz rajta segíteni, ha elmondod a szüleiteknek, és azok pedig hatalmas nagy cirkuszt csinálnak ebből?
2018. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%
Inkább örülj neki. heterobol 5 egy tucat a melegek ritkák és értékesek.
2018. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
88%

Én abban a helyzetben voltam mint most a testvéred, csak nekem az unokatestvérem volt ilyen "segítőkész".

Ő is belenézett a laptopomba és ő is megtalálta az előzményeket. Ő meg elmondta a szüleimnek, akik nagy balhét csaptak és idézem: "nekünk nem kell bu*i gyerek" és kiba*ztak, és jelenleg a barátommal élek...ha akkor a drága aranyos uncsim ku*sol akkor valszeg ma is béke lenne, ellenben mivel ilyen nagy segítőszándék volt benne az egész kapcsolatomat tönkre tette a szülőkkel...és vele se tartom a kapcsolatot ha érdekel.


Ha szereted és jót akarsz neki, CSAK NEKI mondod el, hogy tudsz róla, és nem mondod el senkinek, köztetek marad. Tudasd vele, hogy bízhat benned, és te meg kedves kérdező HALGASS addig amig ő nem mondja el. Nem tudhatod, hogy a család egésze hogy fog reagálni...

2018. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!