Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgyhiszem, a testvérem meleg,...

Úgyhiszem, a testvérem meleg, hogy kérdezzek rá? (18+)

Figyelt kérdés
Nem egy hétköznapi kérdéssel állok szemben, ugyanis az elmult napban a testvérem laptopján valahogy odajutottam hogy megnézzem a böngészési előzményeket, mindenre számitottam csak erre nem.. Meleg társkereső oldalak voltak a szemeim előtt. Azt gondoltam hogy csak valami reklám által nyitott weboldal, de biztos akartam lenni benne úgy hogy mélyebbre ástam, megnéztem hogy egy alkalommal volt e ez az előzményekben és sajnos majdhogynem minden elmúlt napban ottvolt a keresések közt.Előzőleg mindig mikor bementem a szobájába furcsa módon viselkedett, hirtelen lehajtotta a laptopot , próbált rejtegetni valamit, én rákérdeztem ugyan hogy mit csinál -csodát várva- de sose mondta el csak hogy mennyek ki , gondoltam hogy csak valamit tanul, és én idegesitem a jelenlétemmel, vagy csak valami titkolt szimpátiával irogat.. Lényeg az,hogy mitévő legyek ? Mondjam el anyámnak és ő kérdezzen valahogy nem tul furakodóan rá PL hogy : "látom hogy mostanába sokszor feszült vagy , és hogy bánt valami, " hasonló szöveggel, vagy én próbáljam meg , amit én kevésbe hiszek jónak ,mert nem fogja komolyan venni, Szépszóval azthiszi hogy ,,baszogatom", mert ő szinte minden nap idegesit engem valamivel (szándékos módon) valamiért úgy gondolom hogy ez annak a jele hogy nem mer megnyilni és nem tudom mi történhet ha nem tudok segiteni rajta

2018. okt. 4. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Ha el akarja mondani, elmondja. Ez nem egy könnyű dolog, hisz valljuk be, előfordulhat, hogy tart a reakciótoktól. Ha úgy érzi, elfogadjátok, el fogja mondani. De addig, ne célozz rá, se semmi ilyen.
2018. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz rá, főleg hogyha basztatva kérdezel. Hagyd őt békén, látszik, hogy fogalmad sincs milyen az amikor nem tudja valaki felvállalni az énjét. Nem fogod tudni megváltoztatni, mert nem lehet, ahogyan a szemed színe sem változik. Anyukád ha tényleg szereti a fiát, akkor el fogja fogadni.
2018. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha meleg, akkor anyának tudnia kell. És ha meleg?!? Miben akarnál segíteni?
2018. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Az miért 18+-os kategória, hogy valaki meleg? Ne legyél már álszent kérdező.
2018. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Nehogy meg merd kerdezni!!

Ha meleg, akkor majd elmondja, amikor akarja, es neked ahhoz, hogy o ezt mikor erzi igy SEMMI KOZOD. Tolem egyszer regebben megkerdezte egy baratom, es rohadt szarul esett, mert akkor meg nem tudtam h meleg vagyok de ha tudja is, o erzi, higy mikor kell elmondania.

15/f

2018. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Már régen írtad ki a kérdésedet.

Történt azóta valami.

Okulás képpen leírhatnád!

Köszi!

2018. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!