Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek akkor, ha a nővérem...

Mit tegyek akkor, ha a nővérem rendszeresen bánt?

Figyelt kérdés

A nővérem(29) mikor évente úgy 3-4 alkalommal huzamosabb időt a szüleinknél töltünk, szinte folyamatosan bánt. Szándékosan felhergel aztán neki áll velem veszekedni, és mindig megüt, vagy fellök, de ezen kívűl sokszor begáncsol, vagy meglök, vagy valami bántót mond. Ezt csakis akkor, ha a szüleink nem látják vagy hallják, aztán megfenyeget, hogy ha elmondom megver.

Mit tegyek? 23L



2018. dec. 10. 11:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

"Gyúrd ki magad"


A legjobb tanács eddig. Ha kigyúrod magad akkor elég lesz annyit tenned hogy gugolsz vele a nyakadban tizet amikor el akar gáncsolni.


Jó módszer a dominancia kifejezésére ha kinyomod fekve amikor alszik.


Vagy kezdj el thai boxolni... Amikor fel akar lökni akkor fejberúgod sípcsonttal dupla pörgő-forgó rúgásból, bamm mint amikor ráütsz egy dinnyére tenyérrel csattan a feje és fröcsög mindenhova a káposztalé az orrából.


VAAAGY, elmész Tibetbe, kitanulod az egy ujjas hurok ütést Khao Cen rinpócsétől, és harci visításoddal valamint acélos ujjaiddal megtöröd az ellenállását.


VAAAAAAAAAAAAGY lenyomod a földre és lepisiled mint a kutyák.


VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGY..GY...GYYYYYYDDDQWADQW elmész az USÁba, kitanulod a harlemi sztájlisztok stricis öltözködését, és makkos kopogósban stricipofonokkal alázod be amikor kötözködik, ez egy magasabb szintű negro-dzsicu.


Remélem sokat segítettem, egy a lényeg, anyádnak ne szólj a buta 5 éves szintjén élő és létező nővéredről. Nyugodta hagyd hogy felrugdaljon! Amint kitanulod az általam vázolt technikák egyikét a problémád megoldódik ;)

2018. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%

Mennyi bunkó prszt van ebben az országban, nem csoda hogy mindig orbán nyer -.-"

Kérdező, ne menj a fogyis nővéreddel egy időben haza. Én elverném mint a kutyát, ha velem csinálná, de nem tudom nálatok opció-e.

2018. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem mennék haza akkor, amikor a nővéred.
2018. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy Dorottya vagyok, üssél még.
2018. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Én szerintem lefújnám paprikasprével legközelebb, majd angolosan távoznék.
2018. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás minimálisra csökkented a kapcsolatot vele.
2018. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem olyan hogy szeret másokat cseszegetni, ez a rossz értelemben vett főnök típus. Én viszont immunis vagyok a hülyeségeire. Apám ő a kis kedvence, mert személyisége ugyanolyan. Csak még apámban van legalább valamilyen szintű jóindulat addig a nővéremben nincs, csak a rosszat feltetelezi másról.
2018. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Emberek, itt valaki tényleg beveszi hogy egy majd harmincas, meg egy huszonéves nő úgy veszekszik mintha neveletlen kiskamaszok lennének? És közben anyuék elől bujkálva csinálja?
2018. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nektek csak egy bunkós nagy hiányzik a lábatok közül,az a fejetekben is rendbe tennl a dolgot.
2018. dec. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!