Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok ebben a...

Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mélyen elítélem azt aki megcsalja a feleségét/férjét vagy ne adj isten viszonyt folytat a másik háta mögött. Erre most megtudom, hogy a testvéremnek van valakije ki tudja mióta a felesége mellett. Van kettő közös gyerekük is.


Mielőtt bárki beszólna emiatt, nem eszembe sincs beleszóni az életébe, a véleményemet se fogja megtudni. Az ő dolga, hogy mit csinál pusztán érdekel más mit gondolna. Én attól még, hogy a testvérem ezt egy undorító gyáva húzásnak tartom.


2018. dec. 29. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

1-es te nagyon szar hasonlatott toltal most itt aminek semmi ertelme nincs.


Egy idoben en is voltam ugy hogy a vilag legmocskosabb es leg gerinctelenebb dolga valakit megcsalni, de nem tudhatjuk mi alla a hatterben lehet hogy a felesege egy harpia, nem jonnek ki olyan jol mint mutatjak, az is lehet hogy mar nem szeretik egymast. Felig meddig megtudom erteni, biztosan oka volt hogy ferre lepett, a szeretonel lehet hogy erzi a biztonsagot es a nyugalmat vagy jobb a szex, a feleseg lehet hogy mar csak veszekedni tud vele, ezt nem tudhatjuk de oka vokt ez biztos. Az hogy hany gyerekuk van lenyegtelen mert anelkul is elvalnak az emberek

2018. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Egyedul annyit tartok gerinctelennek hogy nem all oda es nem mondja a szemebe hogy bocsi mast szeretek valjunk el. Hiaba egyutt maradnak a gyerekek miatt de bokdogtalansaggal es veszekedesekkel, nem jo ha ezt latnak a gyerekek akkor mar inkabb valjanak el es kesz.
2018. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

A férjem munkahelyén van most két hasonló sztori. Mindkét párnál ismerem mindkét felet, mivel korábban én is ott dolgoztam. Az egyik férj esetében ráadásul a feleség is ugyanott dolgozik. Mindkét házasságban gyerek is van.

Na most mindkét férj félrement. Az egyik rádásul egy másik kolléganővel. Nem tudom, talán kapuzárási panik lehet, mert mindkét pasi úgy viselkedik mint valami hisztis kamasz. Én a férjem révén mindkét sztorit a kezdetektől tudom és baromi nehéz volt megállni, hogy nem mondjak véleményt, meg tegyek úgy a pasik előtt mintha nem tudnék semmit, mert a férjem megkért rá. Kb. fel melóhely tudja hogy félremennek, ezek meg játszák a mintaférjet, meg azt hiszik olyan jól titkolják, hogy senki nem tud semmit. Szánalom.

Az egyik férj végül részegen kitálalt a feleségének, aki azt mondta, hogy sejtette, de ha mindig hazajön hozzá, csinálja. Ezzel gyakorlatilag elhatalmazta, hogy bármit megtehet, ő megbocsát.

A másik pasit igazából nem értem, gyönyörű felesége van, fullos ház, külföldi álomnyaralások, mégis. Na az ő felesége nem tudom mennyit tud, de okos nő, szerintem tud ő is valamennyit, csak a megfelelő pillanatra vár. Ő nem fogja eltűrni azt amit a másik feleség.

Szóval a véleményem nekem is azt mint neked, undorító húzás, játszák itt a macsót, nekem meg úgy kell beszélhetnem velük, mintha nem tudnék semmit.

2018. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%

A nők hajlamosak arra ha meg van az egy két cél gyerek utána bezárják a kaput,nem kell a pasi már,csak a pénze amit hazatol,na innentől nem kell sirni h apu máshol kormol jogosan..

40N

2018. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
De undorítóak ezek a válaszok, gondolom férfiak írják őket... Miért nem vagyok meglepve...
2018. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

5

Mennyi bunkó, aki szerint aki nem eszik meg minden szart, ami szembe jön, az képmutató meg álszent ...


De, ettem hot-dogot. Ám nem is patkányhúsból valami szar helyen csak azért, mert "megéheztem", meg nem is alapoztam az életemet egy szövetségre egy egyéb típusú étellel.


Nem, nem fekszem le valami csaávóval csak azért, mert feszes a segge, és lehet, hogy akár közepes szexet is képes lenne nyújtani ... Otthon van egy Michelin-csillagos konyhám, ha érted. Kinek kell egy szar kifőzdés menü?

2018. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem ítélkeznék. Sok fura dolgot láttam már, ahogy idősebb leszek. Sok házaspár között nincs szex. Sok feleség még örül is, hogy a férje nem vele akarja, mert x év utám már egyáltalán nem kívánja. Bármi lehet a háttérben.
2018. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

14

Édesem, ha a pasi olyan, az előtt én is bezárom a kaput. Ha vonzó, szexi, tesz a tűzért, nem egy tohonya, pohos aputestű löttyedék. Ha csak annyit tud, akkor nem is kellene.

2018. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

7

Cukiiiiiiiiiiii .....

Van, akinek csak kényszermonogámia juthat, az találja ki az ŐSzinte Nagy Nyitott Kapcsolatot.


Évtizedek őte hűséges monogámiában élünk. Boldogan. Ehhez, persze, nem kell minden jöttmenttel összeállni, hogy utána csak a másokkal kefélés tartson össze.

2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

Én nőként írom, hogy mit kell ezeken ennyire kiakadni.

Én is ismerek félremenő nőket, férfiakat. Engem teljesen hidegen hagy mekkora macsónak, vagy tisztességes feleségnek mutatják magukat.

Nem engem dugnak, nem a férjem dugja óket, innentől ez nekem nem okoz semmilyen problémát.

Másoknak miért?

Jó lenne ha legalább rátok startolna valaki mi?

2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!