Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok ebben a...

Ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mélyen elítélem azt aki megcsalja a feleségét/férjét vagy ne adj isten viszonyt folytat a másik háta mögött. Erre most megtudom, hogy a testvéremnek van valakije ki tudja mióta a felesége mellett. Van kettő közös gyerekük is.


Mielőtt bárki beszólna emiatt, nem eszembe sincs beleszóni az életébe, a véleményemet se fogja megtudni. Az ő dolga, hogy mit csinál pusztán érdekel más mit gondolna. Én attól még, hogy a testvérem ezt egy undorító gyáva húzásnak tartom.


2018. dec. 29. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

talán ő is "csak" áldozat, mert a felesége nem tudja őt boldoggá tenni


Ja, és ezt így kell megoldani.

2018. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13%
Ha nő lenne a kifelé kacsingato mindjárt mindenki a pasit szidná otthon szánalmas..
2018. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%

Olyan véleménnyel értek egyet, amely szerint elé kellene állni a házastársnak és kitárulkozni előtte. Előbb viszont illő lenne megbeszélni vele, mi a probléma, miként lehetne megoldani. Ezek nélkül a félrekefélést nem helyeslem. Olvassátok csak el azt a sok-sok kétségbeesett tinit, akik az elvált szülőkről és az ez után következő problémáikról írnak!

F.

2018. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%
Velemenyem szerint akinek van toke ferrekurni ugy hogy gyereke is van annak arra is legyen toke hogy vallalja erte a felelosseget. Nem erdekel ha valaki ferrelep de azt ne patkany modjara tegye sunyiskodva es atverve mindenkit. Ha nezi valamibe a parjat akkor alljon ele es meg kell beszelni mi vezetett idaig ennyi.
2018. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom ezeket az ocsmány válaszokat azok írják,akik külön tudják választani a testiséget az érzelmektől. Nekem ez nem menne.

Mikor a férjem megcsalt úgy,hogy az ismerős körömben mindenki tudta,egy olyan ember mondta el nekem,akiről szinte mindent el tudtam volna képzelni,csak a becsületességet nem. Neki azóta is hálás vagyok,mert nem hagyta hogy hülyének nézzenek. Az akkori jó "barátnőknek" pedig megmondtam,hogy ilyenekből nem kérek.

Kérdező! Az ok,hogy a tesód,de ha szerinted a sógórnőd nem érdemli ezt meg,akkor legalább próbálj a tesóddal beszélni,hogy hagyja abba a hüyeségeit,vagy menjenek szét.

És még valami,nekem nem az lenne az első reakcióm,ha valami nem működik a kapcsolatomban,hogy félre menjek. Amikor egy kapcsolat kezd elpuhulni,még van esély arra,hogy felélesszük a tüzet.

Mint azt a bizonyos hot dogot is lehet néha újra melegíteni.

2018. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!