Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés
Férjen testvér folyton beleszól abba hogy neveljük a gyereket, pl én reszelők a lányomra hogy üljön le és ne futkorásszon mert tudom milyen mikor kimelegszik aztán megfázik, érre a sógornőm odaszól neki hogy menj nyugodtan játszani. És nem ez volt az első alkalom h nekem ellent mondott ,én ennél az utolsónál voltam úgy hogy kész így nem mehet tovább, be hívtál a házba és elmondtam neki a véleményem,ezután sírva ki ment majd elhajtott az autójával, ennek már egy hete és anyós ezért most haragszik rám és minden hülyének, marhának lehord ?! Tényleg én vagyok a hibás? Nem tudom jó szemmel nézni amikor valaki ,mas gyereket akarja nevelni,nem beszélve rola hogy ezt a gyérek előtt mondja amivel ugye a gyérek szemébe úgymond meg vagyok szégyenítve. A férjen egyetért velem ,de látom rajta hogy neki sem tetszik a dolog.

2019. jan. 31. 21:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen mindenbe bele szólok embereknek, legyen az rokon vagy csak a szomszéd,teljesen nyugodt hangon azt szoktam mondani, hogy van anyja és apja ennek a gyereknek. Majd ők megmondják, hogy mit szabad és mit nem.

Valszeg tényleg robbanhattál mint egy bomba, és az is lehet, hogy eddig ezt nem vette észre. Mármint hogy téged idegesít ha ellent mondanak neked a gyerek előtt. Ha ezt eddig hagytad, akkor valahol te is hibás vagy. Viszont tanulj belőle, és ezek után mindig frissiben rendezzük le minden konfliktust, így nem tartalékokat magadban felesleges feszültséget.

2019. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szóval, elmondom mégegyszer én rászóltam a lányomra,ő erre leszarva azt hogy én vagyok az anyja és megkértem üljön le ,ő küldte játszani tovább és nem,nem voltam durva elmondom mégegyszer,nem vagyok dilis sem ilyenek ,csak a helyzet az hogy vele nem lehet rendesen leülni beszelni mert mindig csapkod veszekszik ordít, és nem hinném hogy olyan idióta szerencsétlen lennék mert ha valóban az lennek akkor lettem volna olyan paraszt hogy mindenki előtt leszegyenitem! De nem ,szépen leültettem vele és elmagyaráztam neki hogy ez nem így megy ez nekem nagyon nem tetszik és változtasson a viselkedésen, erre felpattant és elment . Remélem most érthető voltam.
2019. jan. 31. 23:39
 13/26 A kérdező kommentje:
Neki is van gyereke, azthittem ez számára is egyértelmű,hogy nem szólunk bele más nevelésébe, pláne nem a gyérek előtt.
2019. jan. 31. 23:43
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért kell hazudozni egy anonim oldalon. Akivel normálisan beszélnek, az nem rohan el sírva. Normális beszédhez nem is kell félrevonulni. Ha egyszerűen annyit mondasz neki, hogy figyelj Kati, légyszi bízd rám a gyerekem nevelését, akkor nincs ez az egész.

Másrészt viszont igaza van. Ilyen baromságot, hogy egy helyben kell ülnie a gyereknek játék helyett, nehogy megfázzon... Öltöztesd fel rendesen azt a gyereket és akkor nem fog megfázni. Erre legyen eszed, ne a balhézásra.

2019. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Örülök hogy az egész szövegből ez jött csak le neked hogy oltoztessem fel ...hogy ez nekem nem jutott eszem ...legközelebb radom az egész szekrény ruhát, 10 pulóverbe biztos nem fog jobban bemelegedni! Igazad van koszi!
2019. febr. 1. 00:45
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

Jajj, nálam ne tudjátok meg mit tud csinálni az autokorrekt. :D

Leírok egy szót, kijavítja, kijavítom, ismét kijavítja, aztán sikerül végre normálisan leírnom, írok még mellé pár mondatot, újra átolvasom az egész szöveget, erre látom, hogy azt az egy szerencsétlen szót már megint kijavította. :D

De van, hogy kitörlök egy szót, erre kitöröl teljesen máshol is egy egész mondatrészt. :D

Volt olyan is, hogy írtam egy választ, átolvastam tényleg figyelmesen, hogy nincs-e hiba benne, elküldtem, ismét átolvastam és szeretetek mi volt? Természetesen hiba. :D

Pedig tényleg, teljesen figyelmesen átolvastam, nem volt benne semmi hiba! Na ezt mondjátok meg miért van. :D

Szóval erről ennyit. Letojom, ha valaki nem ír helyesen a neten, ameddig olvasható, értelmezhető a szöveg és ez bizony az.


Lehet lepontozni. ;)

2019. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Autokorrekt kikapcs problem solved de van amit nem lehet arra fogni csak,és vannak szavak amik bőrszinre utalnak. :D
2019. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
19 ezt a borszint ram érted? Mert ha igen ki kell hogy ábrándítsalak, olyan fehér mindenki a családomban hogy ha ki fekszek napozni nem én nem tudok a napra nézni a nap nem tud rám.
2019. febr. 1. 01:23
 19/26 anonim ***** válasza:
28%

És ha csúnyán küldte volna el akkor mivan?

Becseszne ha az en nevelésembe brle akarna szólni valaki!

És vannak ilyen emberek akikre ha szépen szólunk is bögnek mint az ovisok!

2019. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Vsak-csak igaza lehet a sógornődnek, mert mi az már, hogy a gyerek üljön le és ne játszon?! Ő nem egy felnőtt, hanem egy gyerek. Ezt kell előbb megértened, gondolom idővel majd alakul a te gondolkozásod is. Remélem jó anyuka lezs egyszer belőled. A sógornőd pedig teljes mértékben JOGOSAN fakadt ki, mivel te nem emberi hangon oltottad le. Azért ne haragudj, de ennyi idősen kellene tudnod kezelni a gyerek és felnőtt dolgait is külün-külön elválasztva.

Én nem tudlak megérteni, miért csinálod a feszültséget ha nem muszáj. Kérlek nőlj fel a feladathoz, főleg ami a gyereknevelést illeti, mert ennek nem lesz jó vége.

Szorítok neked, hogy jó emberré válj! Eröltesd meg magad kérlek!

2019. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!