Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés
Férjen testvér folyton beleszól abba hogy neveljük a gyereket, pl én reszelők a lányomra hogy üljön le és ne futkorásszon mert tudom milyen mikor kimelegszik aztán megfázik, érre a sógornőm odaszól neki hogy menj nyugodtan játszani. És nem ez volt az első alkalom h nekem ellent mondott ,én ennél az utolsónál voltam úgy hogy kész így nem mehet tovább, be hívtál a házba és elmondtam neki a véleményem,ezután sírva ki ment majd elhajtott az autójával, ennek már egy hete és anyós ezért most haragszik rám és minden hülyének, marhának lehord ?! Tényleg én vagyok a hibás? Nem tudom jó szemmel nézni amikor valaki ,mas gyereket akarja nevelni,nem beszélve rola hogy ezt a gyérek előtt mondja amivel ugye a gyérek szemébe úgymond meg vagyok szégyenítve. A férjen egyetért velem ,de látom rajta hogy neki sem tetszik a dolog.

2019. jan. 31. 21:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%

#17 És szerinted mindenki olyan zseni, hogy tudja, hogy ki lehet kapcsolni? Nem mindenki ért ám a kütyükhöz.


Én értek, tudtam hogy ki lehet kapcsolni, csak lusta voltam, de ez most mellékes. :'D


Számítógépszerelőként megtanultam, hogy az ügyfeleim 99%-ban - elnézést a kifejezést - mind analfabéták. Hiába kérdezem meg, hogy mondjuk be van-e kapcsolva a táp, hogy ha egyszer azt sem tudja mi az.


Ezt kéne megérteni, hogy nem mindenki ért az ilyenekhez, de mindegy.

2019. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20 valaszolo ,Koszonom szepen a kioktatast hidd el tudom mikor mit kell csinanom nem kell kioktatni gyereknevelesbol ,az irasod alapjan kb azon a szinten vagy mint a sogornom ,mert megengeded magadnak h varlaki nevelesebe beleszolj es meg egy felnőttet is kioktass,ja és megvalami nem nem fogok neki igazat adni,én soha nem szóltam a gyerekére ő előtte sem a háta mögött sem,én úgy gondolom,hadd tudja már mindenki hogy mi jó a gyérekének és döntse el mindenki maga hogy hogyan neveli a gyerekèt!
2019. febr. 1. 13:45
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon szívesen a kioktatást, ha szükséges bármikor a rendelkezésedre állok, mivel szeretném, hogy megfelelő szülő váljék belőled! Tehát akár itt privátba, vagy e-mailen keresztül is folytathatjuk a nevelési tanácsadást, bár azt gondolom, a sógornődhöz bátran fordulhatsz, mert talpraesett Nő, ért a gyerekekhez!

Szerintem, ha tőle kérsz tanácsot (sogórnő), hatékonyabb és célravezetőbb megoldást kapsz, mint itt az oldalon, bár még 1x jelzem, nyugodtan kérdezz akár tölem is-segítek.


Baráti üdvözlettel: egy szülő

2019. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy mi értelme kiírni egy ilyen kérdést, ha utána leugatsz mindenkit, aki kicsit is téged kritizál? Csak megerősítést akarsz, hogy te mindent jól csinálsz, minden a legnagyobb rendben?
2019. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Nemrég megint elolvastam az "Egy komisz kölök naplója"-t. A stílus és helyesírás ugyanaz. Ajánlom figyelmetekbe ;)
2019. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24%

Igazat adok a kérdezőnek.

Jól tetted hogy rászóltál a sogornodre.

Nekem is voltak és vannak problémáim a sogornommel és csak tűrtem halgattam és meg is lett az eredménye.

De nálam is eddig tartott.

Ne érezd magad rosszul jól tetted amit tettel.Mert ha hagyod magad elnézel mindent akkor mindig minden úgy is marad.

2019. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!