Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam van, vagy tényleg...

Igazam van, vagy tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
Jártam a bátyám legjobb barátjával, majdnem egy évig(15 éves voltam akkor, mikor összejöttünk, ő pedig 16)Nemrég szakítottunk, a bátyámmal viszont nyilván ugyanúgy barátok maradtak. Most a húgom összejött a fiúval(most 17 éves a fiú, húgom 15 lesz)Szerintem ez elég gerinctelen húzás volt a húgomtól, tudja, hogy én még mindig szeretem az exemet. Azt mondja, ő is szereti, a fiú is szereti őt, és nem fog csak azért szenvedni, mert nekem nem tetszik, hogy járnak. Nem hiszem el, hogy képes volt vele összejönni. Eddig jó volt a kapcsolatunk, de most nagyon megutáltam. A szüleink szerint túlreagálom az egészet, de szerintem igazam van.

2019. ápr. 13. 16:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Gyanús, hogy a csávó valójában meleg és a bátyádra hajt.

Mibe fogadunk, hogy miután kipróbált mindenkit a családban, bejelenti, hogy most jött rá, hogy meleg?

2019. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Igazad van. Azok akik azt irjak, hogy nincs, meg nem voltak ilyen helyzetben, ezert nagy a szajuk. Viszont, ha jobban belegondolnak tudnak, hogy egyaltalan nem kellemes a helyzet! Fuggetlenul attol, hogy szakitottatok, ki az aki szivesen talalkozik az exevel???!!! Nagyon senki! Ha szerettek egymast, de valamiert megsem illettek ossze, akkor igenis fajdalmas latni az exet nap mint nap, foleg massal!!! A huga nem tehet arrol, hogy belezugott, de szerintem neki korabban is tetszett a srac! Ilyet baratnovel sem tennek, nem hogy tesoval!

Vagy az egyszeruseg kedveert! Kerdezem azokat akik szerint a kerdezo tulreagalja: ha a parotokkal szskitanatok, de o rovidesen osszejonne a legjobb baratnotokkel, akkor mit szolnatok???? Ha egyutt lognatok, mert kozos a tarsasag? Gondolom nem tetszene a dolog!!! Csak itt megy az okoskodas, amott meg picsognatok es szidnatok oket ezerrel!

Kerdezo! A hugod eretlen es abban a korban is van, hogy nem igazan lehet megertetni vele a dolgokat! Egy nap majd rajon, hogy ezt nem kellett volna...

2019. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Végtelenül tapló dolog a hugodtól.
2019. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy a kérdező húga nem tehet arról, hogy beleszeretett a nővére exébe, de gerince azért lehetne! Arra nem gondol, hogy mit érezhet a testvére?

A szülők hülyeségeket beszélnek, a kérdező nem reagálja túl!

Kedves Kérdező! Esetleg,ha ott van nálatok a srác meg a húgod, menj el otthonról, vagy foglald el magad! Próbáld elfelejteni! És a húgodban se bízz meg! Ha ezt megtette, rosszabb dolgokra is képes lesz!

2019. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha én járnék a nõvérem exével,felfordulna a gyomrom.

Nem reagálod tul,a szüleidnek is gond van a gondolkodásukkal.

A pasi meg kihasználja az alkalmakat.Biztos nem fog a hugod a felesége lenni.

2019. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
Istenem, 15-16, max 17 éves kis gyerekek szárnypróbálgatása, drámázása, amit még véletlenül sem kell komolyan venni, ti pedig olyan átéléssel válaszoltok, mint ha legalább 10 éves házasság lenne, meg gyerekek, stb. Majd ha felnőttök agyilag, kb. 10 év múlva, akkor röhögni fogtok ezen a tesóddal kérdező. Ja, és a végére hagyva: tapasztalat. Mind tesóval, mind barátnővel előfordult. Persze akkor drámázás volt.
2019. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul érzed magad, nekem sem lenne kellemes ez a helyzet.

De ha szeretik egymást, nem tudsz mit tenni.

Vigasztaljon az a tudat, hogy úgysem lesznek örökké együtt, a húgoddal meg ne legyél rosszban, nem ér annyit.

Inkább próbálj te is más srácok felé nyitni, hátha segít valaki elfelejteni.

2019. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

# 16/17 Időpont ma 08:25



Már ne is haragudj, de 17 éves azért nem kisgyerek! Elég alacsony lehet az érzelmi intelligenciád, ha tapasztaltál ilyet és érdekesnek találod a történteket. Képzelem milyen emberekkel vagy körülvéve, na de végtére te is közéjük tartozol. Az, hogy felétek, a te társaságodban, illetve családodban megszokott, hogy a másik volt barátjára/barátnőjére rámásztok, még nem azt jelenti, hogy az a normális. Sőt..ha elolvasod a hasznosabb válaszokat, akkor látni fogod, hogy nagyon rossz a felfogásod..

2019. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!