Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A helyzetem a következő a...

A helyzetem a következő a párom nagyon elfogult az öccsével szemben, eljött hozzánk a testvére 2 hétre mert nem dolgozik nem csinál semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kajába nem ad bele meg semmi a vonat jegyét is mi álltuk ki esz mindenünkből mi még egyetemisták vagyunk a párommal nem állunk túl fényesen ezért nehéz ez. A párom anyukája küldött az öccsének 50. 000ft-t sörre bulira nekünk az anyukája semmit nem segít pedig csak kajára kellene. A párom folyton vele gepezik szét hagynak mindent ha megyünk valahova folyton elől mennek kettesben, én csak pakolok utánuk. Ha szólok finoman a páromnak hogy ezt nem fogjuk bírni anyagilag vagy a testvérére egy picit is rossz szót mondok megkapom hogy miért bántom meg mit gondolok én. Az öccse tényleg szemetel 5 napig nem fürdik kilóra eszi a kaját cigit kell neki venni. ( mi diákmunka pénzből élünk jelenleg ami nem sok) hogy jelezzem a paromnak hogy ez egy kicsit sok nekem, anélkül hogy veszekedés legyen?
2019. jún. 13. 15:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%

"nekünk az anyukája semmit nem segít"


AKkor hogy van a saját tulajdonotokban a lakás 50-50%?

Csak mert biztos nem a diákmunkából vettétek.


Ha ez valóban csak két hét, akkor megpróbálnám túlélni.

Ha ti egyetemisták vagytok, akkor az öccse is tanul még?


A párodnak kéne szólni az anyjának, hogy legyen kedves finanszírozni kicsit a tesó ott-tartózkodását.

2019. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
"Az a baj hogy a párom rendes meg minden de" Tanulj meg valamit egy vén tyúktól. az a "de" valójában nem létezik. A párod nem rendes ember, tapsikol hozz hogy a testvére éljen a pénzeden. Tudod kiknél van ott mindig az a de? Az alkeszok, az erőszakosok párjainál, Mindig van de, mindig van kifogás. Ne mentegesd a csávódat. Azt hiszed érsz neki valamit? Ezt mutatja a viselkedése?
2019. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamiféle közös kasszán vagytok, így az általad megkeresett pénzből is ez megy?


Nyilván ha igen, ha nem, ez nem normális esetén, de én kimenteném a pénzemet és lelépnék arra a maradék időre, hadd érezze a "párod" is a törődést. Ha erre nincs lehetőség, akkor is valahogy szerezd meg azt a pénzt ami számlákra, hasonló létfontosságú dolgokra és magadra kell (kajára stb) hogy emiatt legalább te ne kerülj veszélybe.

2019. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A közös tulajdonú lakás anyukám segítségével van de ez mindegy bonyolult, köszönöm a tanácsokat valahogy megpróbálom a helyzetet kordában tartani
2019. jún. 13. 16:48
 15/23 A kérdező kommentje:
Az öccse ott hagyta egy éve az iskolát azóta semmit nem csinál
2019. jún. 13. 16:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három testévrem van, de még tőlük sem tűrném a trehányságot! Szerencsére nem ilyenek!


Ez elég egyszerű. Szépen kibirod ezt a két hetet úgy, hogy tojsz rájuk magasról. Én egy tűt nem tennék arrébb utánuk, ha tonna számra áll a csetres a konyhában akkor ez van. Intézzék ők. Kaját nem vennék egyáltalán és a pénzemet külön kezelném. Fognám magam és elmennék valahova ki enni, addig is felfrissülök a negativ légkörtől! Nem érdekelne, ha megsértődne..tegye nyugodtan. Az ő testévért nem vagy köteles etetni sem a valagát nyalni!

2019. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elzavarnám a pichába a pasimat is.


És majdnem anyóst megkérni, hogy rázza gatyába a két igénytelen kanegeret, mert tovább nem tűröd. Vagy lássa el zabával ő az öcsikét.


Most menekülj, ha jót akarsz.

2019. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A véntyúk jól mondja! Bármi, amit a 'de' előtt mondunk, érvényét veszti. Majd ha lesz közös gyermek vagy átjön egy haver megnézni egy meccset, akkor is ez lesz. Vagy ha talál egy új hobbit, új társaságot.
2019. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyu,a dolog egyszerű. Ne takarits, ne főzz, ne vasarolj. Ha éhes vagy menj le egyél egy dönert vagy akármit, ők meg oldják meg maguknak.
2019. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a párod mióta a párod,de az is lehet,hogyost bújt ki a szög a zsákból. Van egy felé tulajdon a lakásban,amit gondolom te a rózsaszín köd miatt ráirattál,és most úgy gondolja mindent megtehet. Azért én sajnállak,hogy ilyen gyorsan belefutottál egy ilyen helyzetbe.

És kíváncsi lennêk rá,hogy a páromnak miből lett az azb50%,mivel csak a te anyukádat említetted,aki segített a ház vásárlásában.

2019. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!