Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A helyzetem a következő a...

A helyzetem a következő a párom nagyon elfogult az öccsével szemben, eljött hozzánk a testvére 2 hétre mert nem dolgozik nem csinál semmit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kajába nem ad bele meg semmi a vonat jegyét is mi álltuk ki esz mindenünkből mi még egyetemisták vagyunk a párommal nem állunk túl fényesen ezért nehéz ez. A párom anyukája küldött az öccsének 50. 000ft-t sörre bulira nekünk az anyukája semmit nem segít pedig csak kajára kellene. A párom folyton vele gepezik szét hagynak mindent ha megyünk valahova folyton elől mennek kettesben, én csak pakolok utánuk. Ha szólok finoman a páromnak hogy ezt nem fogjuk bírni anyagilag vagy a testvérére egy picit is rossz szót mondok megkapom hogy miért bántom meg mit gondolok én. Az öccse tényleg szemetel 5 napig nem fürdik kilóra eszi a kaját cigit kell neki venni. ( mi diákmunka pénzből élünk jelenleg ami nem sok) hogy jelezzem a paromnak hogy ez egy kicsit sok nekem, anélkül hogy veszekedés legyen?
2019. jún. 13. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A 9-es tanácsát ajánlom. Ennyi.
2019. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Anyád vett a pasidnak egy fél lakást? Ez komoly???
2019. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sóval ráírattátok egy lakás felét, ő meg még csak el sem vett feleségül? Bravó. Ha a fele lakás az övé, azt visz oda akár lakni is, akit csak akar. A saját felével szabadon rendelkezik, nem tilthatsz meg neki ilyesmit.
2019. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!