Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, rettegek, rosszul...

Félek, rettegek, rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az egyensúlyt, panikbeteg, depressziora hajlamos, szorongasos vagyok. Most par hete begyulladt egy fogam gyogyszert szedtem ra, eltávolítottak, elkezdett menni a hasam, kiderult, hogy tobb fogam is kell csinalni, mert rosszak, szedulok, nem tudok megnyugni, faj a hasam, rossz a kozerzetem, felek rettegem, BPPV m van, minden bajom, mit tudnek tenni ellen? Felek , hogy valami sulyos bajom van, a gyulladas valamit okozott, hipochonder vagyok, nem tudom rettegek hogy a tobbi is begyullad. Szoval elegem van.

2020. máj. 31. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Drága. Azt írtad bppvd van. Ezt diagnosztizálta nálad valaki? Vagy csak te gondolod? Ha bppvd van akkor attól szédülsz. Forgó jellegű szédülést okoz fejmozgatás hatására. Kellemetlen nagyon de ártalmatlan. Ha nincs bppvd akkor ezer dologtól lehet szédülni. De amit itt előadtál az alapján a stressztől szédülsz. Stressztől lehrt kálcium magnézium hiányod is. Attól is lehet szédülni. Próbalj szedni 2:1 aranyban a kalcium legyen a több. Nekem sokat segített és mellé a sportolás. Séta, szobabicikli, torna. De ha bíros a futast az is nagyon áldasos tud lenni. Vérszegénység is okoz szédülest. Csinaltass egy vérképet és ha van akkor az orvos felír vas tablettát és jobban leszel.
2020. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mikor úgy fájt a bölcsesseg fogam hogy nem aludtam 3 hetig majd rettegtem a húzastól én is szédültem utana 1 hétig annyira hogy alig bírtam közlekedni. A húzás után meg elájultan majdnem. Ilyet csibál a stressz.
2020. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Menj el háziorvoshoz és kérj egy beutalót egy teljes vérvételre. Addig pedig, mozogj, egyél egészségesen, imádkozz, felejtsd el az aggodalmakat valahogyan. Esetleg hallgass valami nyugtató zenét, sétálj egy picit, élvezd ki a kis dolgokat..Minden rendben lesz, amit tudsz tegyél meg, a többi meg már nem tudunk változtatni, csak a Jóisten ..

Mihamarabbi jobbulást!

2020. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!