Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi sem érdekel az életben,...

Semmi sem érdekel az életben, úgy érzem lassan bele betegszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25f vagyok, próbáltam már sokféle munkát semmi se jött be. Minden nap az a gondolat gyötör hogy mi lesz így velem, bele fogok bolondulni ebbe. Évek óta ez megy már, de mostmár kezdek kikészülni az érdektelenségtől. Bármit elkezdek dolgozni, tanulni, rövid ideig tart az érdeklődésem, sporttal is így voltam. Próbáltam magamra erőltetni pár szakmát de hosszú távon nem ment. Nincsenek rendes barátaim, barátnőm már évek óta nem volt. Nincs semmi életcélom, úgy érzem szenvedés így az egész életem. Ha el is kezdek dolgozni, rosszul csinálom és csak hibázok, mert nem motivál semmi, teljesen érdekteken vagyok,lehangolt a munkahelyen. Voltam már pszihológusnál de az sem segített.
2022. máj. 26. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Add is van. Szoval a figyelemzavar resze eros.


De akkor elkerulo szemelyisegzavar is igaz lehet. Mindenesetre jarj pszichologushoz, hallgass eloadasokat a temakban

2022. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hogy tudom kideríteni biztosra hogy ADD-m van? A netről olvasva nem vagyok benne biztos hogy tényleg ez lenne az. Mennyi ideig tart a kezelés? Gyógyszereket kell szedni ehhez?
2022. máj. 27. 19:03
 13/22 anonim ***** válasza:

Hat ez maceras tb alapon masfel eves varolistak vannak. A kezeles meg max az h megtanulod kontrollalni meg segithet a gyogyszer. Stimulans. Maganban kb par honap a diagnozis es 130e kb



De a terapia az konkretan kotelezo. A te esetedben mindenkepp. De nem ilyen vicc 1-2 alkalmakkal.


Persze nem kell terapiara menni de hisztizni se hogy mindent elengedsz egy ido utan.

2022. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
És van arra garancia hogy ez segít? Lehet hogy csak pénz és idő pocsékolás lenne.
2022. máj. 27. 23:24
 15/22 A kérdező kommentje:
Ennél a betegségnél az a normális hogy mindent könnyen elengedsz? Szóval nem én tehetek róla hogy ilyen vagyok?
2022. máj. 28. 01:00
 16/22 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem megyek terápiára akkor véglegesen az lesz hogy mindent elengedek egy idő után? Terápia nélkül ez soha nem fog változni?
2022. máj. 28. 01:04
 17/22 anonim ***** válasza:

De, te tehetsz rola hogy ilyen vagy. Ki mas tehetne rola? A mikulás, a szuleid, a kornyezeted? Ok tehetnek rola hogy semmit se kezdtel meg hogy kigyere ebbol? Na ezt igy kezd felfogni. Martirkodni nem szabad mert benne ragadsz.


Ha dolgozol magadon akkor nyilvan valtozni fog a dolog. A terapeuta se fogja megoldani a problemad de segithet hogy onerobol javits magadon. En szurkolok h indulj el egy uton.

2022. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Es legyen turelmed mert nem egy ev lesz
2022. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, pár hét után úgyis feladnám, mint mindent
2022. máj. 28. 10:12
 20/22 anonim ***** válasza:
akkor jó. ennyi. ez eldölt.
2022. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!