Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi sem érdekel az életben,...

Semmi sem érdekel az életben, úgy érzem lassan bele betegszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25f vagyok, próbáltam már sokféle munkát semmi se jött be. Minden nap az a gondolat gyötör hogy mi lesz így velem, bele fogok bolondulni ebbe. Évek óta ez megy már, de mostmár kezdek kikészülni az érdektelenségtől. Bármit elkezdek dolgozni, tanulni, rövid ideig tart az érdeklődésem, sporttal is így voltam. Próbáltam magamra erőltetni pár szakmát de hosszú távon nem ment. Nincsenek rendes barátaim, barátnőm már évek óta nem volt. Nincs semmi életcélom, úgy érzem szenvedés így az egész életem. Ha el is kezdek dolgozni, rosszul csinálom és csak hibázok, mert nem motivál semmi, teljesen érdekteken vagyok,lehangolt a munkahelyen. Voltam már pszihológusnál de az sem segített.
2022. máj. 26. 23:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A pszichomókusok csak idő és pénzpocsékolás, nem is emlékeznek a paciensekre, csak rontják az önbecsülést, mikor erre rájön a paciens, sőt egyesek ki is nevetik a hátuk mögött. A felírt gyógyszerek pedig nem oldanak meg semmit,sőt.


Állatok irányában vannak hiányszakmák, ahol szállást is adnak esetleg...



Ha megtalálod a megfelelő elfoglaltságot, azt csak segít

2022. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A szervezeted számára fontos az elegendő vitamin és ásványianyagbevitel, ami rendes adag étrendkiegészítést jelent, azaz nem kisadago! Elengedhetetlen a fizikai, lelki, szellemi alapműködéshez, jólléthez.
2022. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!