Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fekvőtámasz vagy egyéb más...

Fekvőtámasz vagy egyéb más testépitő gyakorlat után erős fáradtság ájulásérzet?

Figyelt kérdés

180 magas férfi vagyok és 80 kiló

Körülbelül 10 percnyi edzés után extrém fáradtságot tapasztalok magamon, pedig még nem is csináltam konkrétan semmit csak elkezdtem edzeni

Újabban már könyitett fekvőtámasszal nyomom a fekvőtámaszt behajlitott lábakkal és fekvőtámaszbakkal, de már az sem megy

A harmadik sorozatnál már majdnem a hullafáradtság jelei látszódnak rajtam, sápadtság erős fáradtság és ájulásérzet gyötör

Szabad testsúlyos guggolásnál szintén ugyanez a rosszullét kerülget

Jelzem emellett pánikbeteg is vagyok bár nem hinném, hogy ez pánikroham lenne

Fizikális vagy phszihikális probléma lehet a háttérben?



2015. máj. 23. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ha nem eszem, jobban megy az edzés, ha eszem akkor van energia, ha túl sokat akkor vannak nehézségeim, de már közelebb vagyok 40-hez mint 30hoz.

Régen ment 2 tál pörkölt után is.


Akkor tapasztaltam hasonlót régen amikor aktív edzés után 1-2 hónap szünet volt, és újrakezdtem. Az első edzés ilyenkor kínszenvedés volt.


De ahogy írod, te rendszeresen edzel, ezért először pszihikai dologra saccolnék, ha fizikai dolog is van azt szerintem csak orvos tudná vizsgálni.

2015. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!