Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mikor érdemes kórházba befeküd...

Mikor érdemes kórházba befeküdni Borderline betegséggel?

Figyelt kérdés
Szinte évi rendszerességgel legalább 1-szer 6 hetet pszichiátrián töltök. Körülbelül tudom mire számíthatok, ha befekszem. Általában kibírható. Idén egyszer túladagoltak és nem ismerték fel a gyógyszeralergiámat. Aztán kaptam kint egy nagyon rossz gyógyszert, amit lehet, hogy soha nem heverek ki. Most az új diagnózisom már borderline, amire ha nem tévedek nagyot, nem múszály egyáltalán gyógyszert szedni. Viszont még mindig szedek gyógyszereket, mert nincs helyette más. Olyan állapotba kerültem már több hónapja, hogy a fürdés-mosdás problémát jelent. Meglátogatott a pszichiáternő és szinte a kezemet fogta, hogy sikerüljön egy fürdés a kádban. Utána egy jó pillanatomban (ami nagyon kevés van) sikerült felkeresnem őt a rendelőjében az receptekért, meg hogy beszéljünk. Abban állapotunk meg, hogy közeljövőben a gyógyszerösszetétel nem fog változni. Ha nekem ez így sok vagy kevés, akkor feküdjek be valamelyik pszichiátriai osztályra vagy valamelyik terápiás intézménybe. Ki mit tanácsolna nekem?
2016. aug. 25. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ne válaszolj ezeknek a rosszindulatú embereknek!
2016. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én Borderline vagyok, de ez a fórum még engem is megijeszt.
2016. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!