Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek már nem nagyon...

Mit tegyek már nem nagyon birom tovább?

Figyelt kérdés
szédülők, hányingerem van, gyengeség, rosszul érzem magam alig birok menni kikelni az ágyból. Házi orvosnál meg sürgősségin is voltam és semmi. Nagoyn nehezen birom. Aaltatózom meg nyugtatózom magam, hogy aludjak és ne kelljen ezt a borzalmat elviselni, egyszerűen nem tudok kb semmit se csinálni 1-2 órára jól vagoyk kitakaritok de tanulni vagy bármi ilyen lehetetlen borzalmas, nehéz a légzés is. Mit tegyek ?
2019. ápr. 12. 21:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel ne csodálkozz, hogy szédülsz, meg gyenge vagy. Mitől lennél erős, a levegőtől?
2019. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Látom nem tudsz olvasni. H a eszem is rosszul vagyok
2019. ápr. 12. 22:11
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy?
2019. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Mit mondtak az orvosok? Pánikbetegséged van? Nem szedtél valamilyen gyógyszert vagy drogot, amit hirtelen abbahagytál?

Mit tanulsz?

2019. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az anorexiás. Sürgősségiről elvittek a pszichiátriára ott pánikbetegséget mondtak. De nem múlnak a tünetek. Orvosnál voltam ő PCOS-re gyanakszik, szerintem inzulenrzisztencia lesz.
2019. ápr. 12. 22:46
 16/36 A kérdező kommentje:

Frontint szedtem fokozatosan elhagytam 1,5 hónapig nem szedtem nem volt semmi gond, aztán hirtelen jött ez a rosszullét amire pánikbetegséget mondtak.

frontend fejlesztőnek tanulok

2019. ápr. 12. 22:48
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem adtak gyógyszert és pszichoterápiát a pánikbetegségre? Simán kiengedtek a pszichiátriáról?
2019. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Igen, de házi orvos felirt frontint meg altatót ennyi
2019. ápr. 12. 22:50
 19/36 anonim ***** válasza:

Mi az a frontend?

Valószínűleg újra fog kelleni kezdeni a Frontint. Önhatalmúlag hagytad abba? Pszichoterápiával kombinálva. Hétfőn menj el a pszichiáterhez vagy akár holnap megint a sürgősségire, hátha megint bevisznek. És valakit hívjál a lakásodba magad mellé.

2019. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
De már szedem pár napja mondtam, hogy felirta házi orvos. webfejlesztő/programozó/programtervező informatikus/
2019. ápr. 12. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!