Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek már nem nagyon...

Mit tegyek már nem nagyon birom tovább?

Figyelt kérdés
szédülők, hányingerem van, gyengeség, rosszul érzem magam alig birok menni kikelni az ágyból. Házi orvosnál meg sürgősségin is voltam és semmi. Nagoyn nehezen birom. Aaltatózom meg nyugtatózom magam, hogy aludjak és ne kelljen ezt a borzalmat elviselni, egyszerűen nem tudok kb semmit se csinálni 1-2 órára jól vagoyk kitakaritok de tanulni vagy bármi ilyen lehetetlen borzalmas, nehéz a légzés is. Mit tegyek ?
2019. ápr. 12. 21:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
És rendszeresen szeded? Az orvos által előírt adagban? Mert ezek a tünetek úgy néznek ki, mint a megvonási tünetek. Nem ittál rá alkoholt?
2019. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Hohó, ez benzodiazepin elvonási szindróma szerintem.
2019. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Rendesen szedem, de mostanában ittam alkoholt, mert nem birtam a rossszullétet
2019. ápr. 14. 17:26
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem ilyen a megvonási tünet, akkor erőteljesen szorongok.
2019. ápr. 14. 17:29
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem szabad rá inni, bár ez esetben úgy látszik, nem a gyógyszer-alkohol kombótól lettél rosszul, hanem már előtte is. Hétfőn menj vissza a pszichiáterhez és mindenről számolj be. Nem kell szenvedni, biztos be lehet állítani a hatékony gyógyszerezést.
2019. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
A fogyókúrát (azaz koplalást) most azonnal hagyd abba. Egyél normálisan és szedj vitaminokat is, amíg fel nem épülsz. Plusz ha már tudsz, menj ki a napra, friss levegőre is. Ha lehet, menj haza egy kis időre és kérd meg anyukádat, hogy főzzön neked. A tanulást majd bepótolod, mások is szoktak betegek lenni, meg lehet oldani.
2019. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiáternél is, elkezdtem enni is, de szarabbul lettem :(
2019. ápr. 16. 12:48
 28/36 anonim ***** válasza:
Ha eddig koplaltál vagy nagyon keveset ettél, könnyen emészthető ételekkel kezdj, ne rögtön babgulyással, és kis adagokkal. Gyümölcsök, tojás, főtt répa, ilyesmik.
2019. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta vagy virus vagy valami komolyabb, holnap labor. A koplalást is mondtam neki, de nem mondta, hogy baj lett volna vagy, hogy ne csináljam.
2019. ápr. 16. 21:01
 30/36 anonim ***** válasza:
Akkor se koplalj, ha nem mondta. Szerintem csak már nincs türelme téged győzködni. A gondolkodáshoz szüksége van az agynak cukorra. Ráadásul izmot bontasz és mindenféle méreganyagok szabadulnak fel.
2019. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!