Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek már nem nagyon...

Mit tegyek már nem nagyon birom tovább?

Figyelt kérdés
szédülők, hányingerem van, gyengeség, rosszul érzem magam alig birok menni kikelni az ágyból. Házi orvosnál meg sürgősségin is voltam és semmi. Nagoyn nehezen birom. Aaltatózom meg nyugtatózom magam, hogy aludjak és ne kelljen ezt a borzalmat elviselni, egyszerűen nem tudok kb semmit se csinálni 1-2 órára jól vagoyk kitakaritok de tanulni vagy bármi ilyen lehetetlen borzalmas, nehéz a légzés is. Mit tegyek ?
2019. ápr. 12. 21:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Kicsit problémáid vannak a felfogással, nem megbántásból, de orvos szerint se az a bajom, és már leirtam egyszer azt is, hogy már rég eszem, de az állapotom nem javult.
2019. ápr. 17. 13:00
 32/36 A kérdező kommentje:
Ma már egész nap jól voltam,mint akit kicseréltek, bár eléggé bevagyok állva a nagy mennyiségű nyugtatóktól, de szerintem az alváshiány volt a probléma, mivel PCOS betegségem van és rról a gyógyszerről leálltam akkor kezdődtek a gondok, annak meg alvásprobléma a tünete.Mellesleg gyorsan szereznem kellett fogorvost is, mert a gyomorsav kimarta 2 fogam.
2019. ápr. 17. 18:13
 33/36 anonim ***** válasza:
Hánytatod is magad?
2019. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
dehogy. minek?
2019. ápr. 17. 23:14
 35/36 anonim ***** válasza:
Akkor hogy került a gyomrodból a sav a fogadra?
2019. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
öklendeztem a hányinger miatt
2019. ápr. 18. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!