Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve nem tudok kakilni mit...

2 éve nem tudok kakilni mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok N


Már 2 éve hogy havi 1x tudok wcni, ez nem mindig volt így 20 éves koromig minden nap tudtam napi2x


Az étkezésem ugyan az semmi új semmi extra

Reggeli szendvics: vaj szalámi,vagy májas, paradicsom uborka paprika sajt

Vagy müzli


Ebéd mindig zöldség csirke rizs, vagy főzelék


Uzsonna gyümölcs banán stb..


Vacsorára konzervhal saláta salátás hal


Változatosan étkezem


153cm 65 kg tudom túl sok de nem tudok lefogyni


Panaszaim : székrekedés, puffadás,rossz közérzet,túlsúly, eredménytelen fogyókúra, nem tudok aludni alvászavarom van, idegeskedek stresszelek, pánikolok, depresszióm van


Én az inzulinrezisztencia gyanakodszok


A házi orvosom sz@@rt se csinál,kiröhögott amikor megemlítettem neki


Házi praktikákat mond hogy banán Szilva több víz edzés mozgás


Kezdjük ott nekem a Ricinus olaj nem segített ami a dokim szerint egy lovat meg kellett volna hajtson


Dulcolaxot stadalaxot azért nem szedek mert attól alhasi fájdalmaim vannak,de olyan szinten hogy nem bírok járni és fosok ami a fogamzásgátló mellett nem jó


A házi orvost be lehet valahol panaszolni hogy nem megfelelően kezel ?

2 éve szenvedek

Valaki segítsen



2019. aug. 7. 18:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Az orvos mondta a mozgást

Képtelen vagyok a fogyásra pedig ismerem magam a testem és tudom hogy ennyi edzéstol kb 6 hónap alatt 10 kg lement volna


Mitől van hogy nem tudok fogyni ettől hogy nem tudom mi a panaszom

2019. aug. 8. 03:11
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan attól. Amíg az emésztésed nincs rendben, addig fogyni sem fogsz. Ezt ki kell vizsgáltatni.
2019. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ki kell de szarik rá a házi orvos

Hiába kérem a vérvételt étel allergia tesztet

Hasi ultrahangot .... kiröhög és csak házi praktikákat mond


Orvost nem tudok váltani mind televan

Én magánba nem tudok elmenni



Kedden megyek újra az orvosomhoz

2019. aug. 8. 06:32
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

De ne te rendelj az orvos helyett, utaljon be szakorvoshoz,ezt kérd.

Már értem akkor, emiatt röhög ki.

2019. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Magától nem akar sehova


Először felhozztam adta a Ricinus olajat semmi


Utána csak a praktikák semmi


Azt mondja hogy ő nem tudd ezzel mit csinálni éljek ezzel


Nem igaz hogy egy vérvételt vagy barmi mást

2019. aug. 8. 10:02
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert nem kompetens ebben. Kérj beutalót belgyógyászatra mindenképpen.
2019. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%

"Hiába kérem a vérvételt étel allergia tesztet"


Mert ilyen nincs is. Legalább 200 féle ételallergia lehetséges. Ennek a végigcsinálása horribilis összegbe kerülne. Neked valóságos panaszod sincs, amivel el lehetne indulni. Olyan meg végképp nincs, hogy 2 évig nem kakáltál. Ezért röhög ki az orvos.

2019. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
2019. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kedden voltam háziorvosnál

Szóltam hogy a panaszaim nem változtak azt ajánlotta egyek meg minden nap 2 evőkanál olajat azzal hárítottam hogy megvolt de azon kívül milyen rossz volt nem segített


Nagyon nehezen de sürgősségivel beutalót vérvételre pajzsmirigy kivizsgálásra


A többit majd mesélem mi történt

2019. aug. 15. 06:28
 20/31 anonim ***** válasza:
60%

Üdv!

Inzulinrezisztens vagyok, és amíg fogalmam sem volt erről az állapotomról, több, mint 70 kiló voltam, az emésztésem pedig szintén kórosan (!!!) lassú.

Ha valóban inzulinrezisztens vagy, a lehető legrosszabb dolgokat eszed reggelire: nem szabadna sem müzlit, sem banánt, szilvát, rizst vagy kenyeret enned egyáltalán!

Tudom, hogy minden laikus arról papol, hogy “de hát kell a szénhidrát”, de az inzulinrezisztencia kvázi egy szénhidrát-intoleráns állapot, és KÓROSAN lassítja az anyagcserét minden magas glikémiás indexű étel.

Már tôbb, mint 3 éve low carb - high fat diétán vagyok (NEM ketogén, az a másik véglet lenne, és ugyanúgy “leállna a motor”).

Naponta mindössze 40-50 gramm szénhidrátot eszem, az étrendemből pedig 100%-ban kiiktattam az ÖSSZES gabonafélét, a rizst, a krumplit, a magas glikémiás indexű gyümölcsöket és zöldségeket.

Napi kétszer zöld teát iszom, ami szintén gyorsítja az anyagcserét, naponta egyszer Laevolacot is szedek. Ez nem klasszikus hashajtó, hanem székletlazító, de ugyanolyan hatásos, illetve amikor nassolni van kedvem, magokat eszem, amik szintén kipucolják az egész bélrendszeremet, ha megszorulok.

A banán-szilva mítosz rajtunk nem segít. A mi anyagcserénknek ez méreg!

Ne félj többet enni! A sok idióta propaganda szlogenjeivel ellentétben NEM az számít, hogy mennyit, hanem az, hogy MIT eszel!

Egészséges (értsd: számodra egészséges) ételekből akármennyit megehetsz, sőt tanácsos, főleg a kezdeti stádiumban, hiszen mind kiürül belőled, nem raktározza el a szervezeted sem a megevett zsírt (a világ legnagyobb tévhite, de tudd, hogy az emberi szervezet a zsírt NEM KÉPES testzsírrá alakítani), sem a rostokat.

A koplalástól = kevés ételtől, ami szénhidrát, a szervezeted raktározni fog, és nem enged kiüríteni belőle semmit.

Egyél többet, többször, mint előtte, de csupa egészséges dolgot, felesleges szénhidrátok nélkül.

Nem vagyok sokkal alacsonyabb nálad, szerintem napi 40-50 gramm szénhidrát nálad is megtenné a hatását.

Említem, hogy az én anyagcserém, is katasztrofális volt, de hála a diétának, már napi szinten képes vagyok rá.

2019. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!