Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve nem tudok kakilni mit...

2 éve nem tudok kakilni mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok N


Már 2 éve hogy havi 1x tudok wcni, ez nem mindig volt így 20 éves koromig minden nap tudtam napi2x


Az étkezésem ugyan az semmi új semmi extra

Reggeli szendvics: vaj szalámi,vagy májas, paradicsom uborka paprika sajt

Vagy müzli


Ebéd mindig zöldség csirke rizs, vagy főzelék


Uzsonna gyümölcs banán stb..


Vacsorára konzervhal saláta salátás hal


Változatosan étkezem


153cm 65 kg tudom túl sok de nem tudok lefogyni


Panaszaim : székrekedés, puffadás,rossz közérzet,túlsúly, eredménytelen fogyókúra, nem tudok aludni alvászavarom van, idegeskedek stresszelek, pánikolok, depresszióm van


Én az inzulinrezisztencia gyanakodszok


A házi orvosom sz@@rt se csinál,kiröhögott amikor megemlítettem neki


Házi praktikákat mond hogy banán Szilva több víz edzés mozgás


Kezdjük ott nekem a Ricinus olaj nem segített ami a dokim szerint egy lovat meg kellett volna hajtson


Dulcolaxot stadalaxot azért nem szedek mert attól alhasi fájdalmaim vannak,de olyan szinten hogy nem bírok járni és fosok ami a fogamzásgátló mellett nem jó


A házi orvost be lehet valahol panaszolni hogy nem megfelelően kezel ?

2 éve szenvedek

Valaki segítsen



2019. aug. 7. 18:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Együtt érzek veled. Más betegségből kifolyólag én is átmentem ezen. De legalább kiderült az ok és végre megoldódik. Írj majd mi van veled. Szurkolok nagyon.
2019. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!