Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve nem tudok kakilni mit...

2 éve nem tudok kakilni mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok N


Már 2 éve hogy havi 1x tudok wcni, ez nem mindig volt így 20 éves koromig minden nap tudtam napi2x


Az étkezésem ugyan az semmi új semmi extra

Reggeli szendvics: vaj szalámi,vagy májas, paradicsom uborka paprika sajt

Vagy müzli


Ebéd mindig zöldség csirke rizs, vagy főzelék


Uzsonna gyümölcs banán stb..


Vacsorára konzervhal saláta salátás hal


Változatosan étkezem


153cm 65 kg tudom túl sok de nem tudok lefogyni


Panaszaim : székrekedés, puffadás,rossz közérzet,túlsúly, eredménytelen fogyókúra, nem tudok aludni alvászavarom van, idegeskedek stresszelek, pánikolok, depresszióm van


Én az inzulinrezisztencia gyanakodszok


A házi orvosom sz@@rt se csinál,kiröhögott amikor megemlítettem neki


Házi praktikákat mond hogy banán Szilva több víz edzés mozgás


Kezdjük ott nekem a Ricinus olaj nem segített ami a dokim szerint egy lovat meg kellett volna hajtson


Dulcolaxot stadalaxot azért nem szedek mert attól alhasi fájdalmaim vannak,de olyan szinten hogy nem bírok járni és fosok ami a fogamzásgátló mellett nem jó


A házi orvost be lehet valahol panaszolni hogy nem megfelelően kezel ?

2 éve szenvedek

Valaki segítsen



2019. aug. 7. 18:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál

Sok mindenben segítettèl

Még nem derült ki semmi a vérvétel eredményemre várok hogy pajzsmirigy alul működés vagy sem


Utána jon a többi vizsgálat

2019. aug. 21. 19:35
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

GAPS étrendnek olvass utána. Nekem sokat segített.

Próbálj átjelentkezni egy másik háziorvoshoz, mert ez nem sokat ér. Csak van valaki, aki tud fogadni, ne add fel.

Kiderült valami azóta?

2019. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Holnap megyek az eredményèrt mert a házi orvosom éppen szabadságot vett ki én meg itt várhatók idegesen hogy pajzsmirigy alul működésem van vagy sem


Holnap mondom hogy mi volt

2019. szept. 2. 20:24
 24/31 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy alul működés negatív

Tovább a belgyógyászatra

2019. szept. 4. 14:16
 25/31 anonim ***** válasza:
Lehet rejtett cöliákiád vagy gluténérzékeny is lehetsz. Előbbit nem tudom, hagyományos vizsgálatokkal ki lehet-e deríteni, lehet, hogy csak abból tudsz rájönni, ha egy ideig gluténmentesen táplálkozol. A gluténérzékeny egyéneknél nagyon lelassíthatja az emésztést. Ugyanígy a tejfehérje és a sok keményítő (pl. gabonák) is.
2019. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
*A glutén az érzékeny egyéneknél*
2019. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

Válts háziorvost. Érdeklődj ki jó orvos a rendelőben keresd meg és kerd meg vallaljon el. Az első hozzászóló egy vadbarom. A táplalkozasod egész jó nem az az oka. Nekem az endometriózis bélérintettséggel jutott az eszembe. Első körben gasztoenterológián a helyed ott kivizsgalnak mi a gond az emésutéseddel. Ha nem talalnak okot. Akkor a facebookon van egy csoport. Az a neve, hogy endometriózis tamogató csoport. Csatlakozz. Ott fent van a legjobb orvosok listaja endo területen. Menj el az egyikhez. Ha ott is kizárják a dolgot akkor marad a pszichés ok. De gasztroenterológiára beutaló kell. Mi lenne ha úgy mennél a haziorvoshoz hogy adjon beutalót és nem kérdeznél tőle semmit. Ha nem ad fenyegesd meg hogy betegjogi képviselőhöz fordulsz. Az mondjuk semmit nem csinál de meg szoktak ijedni tőle. Nem értem amúgy hogy bírod. Én egyszer 6 napig nem voltam kórhazi kezelés miatt. Mert nem kelhettem fel. Ágyban meg nem ment. De én akkor alig ettem így is már kövek jöttek akkor. Elkepzelni nem tudom ha valaki rendesen eszik akkor hogy lehet bírni ennyi ideig. Nem kalsz bélcsabarodást meg gyulladást. Tisasent próbáltad? Tégen nekem pszichésen volt egy időszakom hogy nem tudtam. De ketnaponta bevettem 4 szem tisasent este és reggel nem volt gond

Hasmenés sem. Hosszútavon ez nem megoldás mert a bélműködest elrontja. De még mindog nobb mint 1 hónapig nem szarni. Csodálom hogy nincs komolyabb bajod. Szörnyen hangzik

2019. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Voltam gasztroenterológusnál


Tovább küldött Székesfehérvárra mobilitás labor vizsgálatra


Felhívtam őket hogy kérjek időpontot azt mondták hogy a laboron belül is van 6 féle vizsgálat

Pedig a beutalón csak ennyi szerepel hogy mobilitás labor


Elég rossz a helyzet a vége műtött is lehet ahol kívágnak a belemből egy kis darabot

2019. szept. 27. 02:02
 29/31 A kérdező kommentje:

gasztroparézist leginkább a vagus ideg károsodása okozza. A vagus ideg segít kontrollálni az emésztőcsatornában zajló folyamatokat, beleértve a gyomor összehúzódásáért felelős izmok működését, és a táplálék vékonybélbe juttatását.


A sérült vagus ideg azonban nem tud jelzést küldeni a gyomor izmainak, így a táplálék tovább marad a gyomorban, ahelyett, hogy a vékonybélbe kerülne.


Ezért van szükség műtétre

2019. szept. 27. 02:04
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég rosszul hangzik. De legalább végre kiderül, mi a bajod, és hogyan lehetne kezelni. Az idióta háziorvosnak majd dugd az orra alá a végső diagnózist, hátha észreveszi, mekkora barom volt.
2019. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!