Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kuzditek le a halalfelmet...

Hogy kuzditek le a halalfelmeteket a koronavirus miatt?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ez megy a tv-be, interneten hogy szazak hallnak meg, nalunk most dog tetozni a baj stb stb.


Nagyon felek, hogy elkapom, intenzivre kerulok, lelegeztetnek stb.


Gyakorlatilag az egesz eletem egy retteges.


Ti hogy elitek meg?



2020. márc. 22. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Nincs mit leküzdeni
2020. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Nekem se kell küzdenem semmi ellen, pedig 75 éves vagyok.
2020. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Huu akkor velem van a baj :(
2020. márc. 22. 17:18
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy, mert nincs.

Jó ideje nem nézek tévét, nem hallgatok rádiót, mert állandóan megy a pánikkeltés.

2020. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem veled van a baj.

A pánik most normális reakció.

Ilyenkor mondják, hogy nem szabad pánikolni, de basszus, ez nem olyasmi, amit irányítani tud az ember.


Vannak oylan típusú emberek, akik tojnak az egészre, akik ma is kimennek, összejönnek ismerősökkel, semmi védelmet nem vesznek igénybe, és felelőtlenek, mert pont nem érdekel, hogy ő elkapja, de hogy továbbadja, az már minden határon túlmegy.

És vannak, akik érzelmesebbek, stresszesebbek, nem érzéketlenek, féltik az idős rokonaikat. Vagy akiknek van alapbetegsége. NEkem is van. 36 évesen én is belehalhatok, a sok felelőtlen ember miatt.

De érzéketlen fadarab nem vagyok.


Szóval nincs veled baj, több millió ember fél most, akkor velük mind baj van?

2020. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Az idős szüleim miatt szorongok, mert az egészségügyi problémáik miatt különösen veszélyeztetettek és nem nagyon érdekli őket. Ráadásul testvéreim ott laknak közel hozzájuk, de b-sznak segíteni nekik.
2020. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs halálfélelmem. A gazdasági válság miatt félek. Próbaidős vagyok..
2020. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne nézz és olvass híreket vagy minimalizáld! Sőt, a közösségi médiát (facebook, insta, youtube) is hanyagold kicsit. Ezek rettentően befolyásolják az ember hangulatát. Magamon tapasztaltam, én ezért csak pár naponta olvasok, nézek híreket, és használt! Helyette foglald el magad: vígjátékokkal, pozitívabb hangvételű filmekkel, sorozatokkal. Olvass, tanulj. Itt a tavasz, lehet takarítani, átrendezni, pakolni.
2020. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

igen én is félek, én sem miatt...én úgy döntöttem minimalizálom a híradót, meg mindent és igyekszem összeszedni magam és értelmes dolgokat csinálni.

én megértelek...

2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
akarom írni én sem magam miatt félek..
2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!